Uzun Puf ile Dekorasyon Örnekleri

Dekorasyonu tamamlayacak en pratik yardımcı ürünlerin başında puflar gelir. Evinize renk ve desen katmak istediğinizde, mekanı daraltmadan misafire yer açmak gerektiğinde, bazen de ayakları uzatmak için puf hem işlevsel hem de dekoratif bir ev eşyasıdır. Şimdilerde sık sık uzun puflara rastlar olduk. Evinizde uzun bir pufu nasıl kullanabilirsiniz, işte birkaç örnek.

Salonunuz yeterince geniş değilse, uzun pufları orta sehpa olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca yatak odasında tuvalet masası önünde ya da yatağınızın ucunda hem şık hem de kullanışlı bir seçenek olabilir. Giyinme odası ve antreler için de puf kullanarak mekanı daraltmadan oturmak için yer ayırmış olursunuz.

Puf seçerken evinizde kullandığınız aksesuar rengini dikkate alabilirsiniz. İsterseniz perdelerinizle, isterseniz koltuk kumaşıyla ya da halınızla aynı renk ya da desende puf seçebilirsiniz. Açık renk bir salonda koyu renk bir puf ile kontrast yaratıp ilgi çekici bir düzenleme yapabilirsiniz.

Kimi zaman evin geniş holünde ya da büyük bir pencere önünde kullanarak yolu kapatmadan bu boşlukları da uzun bir puf yardımıyla değerlendirmiş olursunuz.

Yatak ucunda kullanılan pufları sabah giyinirken ya da akşam uyumadan önce yatak örtüsünü ve dekoratif yastıklarını toplayıp üzerine koymak için kullanabilirsiniz.

© Bu Yazının Her Hakkı Saklıdır. 

Bizi Facebook'ta Bulun

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
 • Yorumunuzu Ekleyin
   
  Gravatar
  Adınız
   
   
   

   
   
 
Yapı Dekorasyon 360

Yapı ve dekorasyon üzerine farklı fikirler, yeni ürünler, fiyatlar, trendler, sektör haberleri, pratik bilgiler bulabileceğiniz güncel blog.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası hakkında bilgiler ve kullanım koşulları ile ilgili çekinceler.

Gizlilik Politikası
İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni yazı talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim