Tek Kişilik Baza Modelleri ve Fiyatları

, , 2 Comments

Üzerine yatağın yerleştirildiği ve tepesi açılarak, kasası depolama için kullanılabilen bölmeye baza denir. İçine pek çok eşya alabildiği ve böylelikle yatak odalarında yerden kazandırdığı için son yıllarda karyola yerine baza daha çok tercih edilir olmuştur. Çift kişilik ve tek kişilik bazalar farklı ebatta tüketiciye sunulmaktadır.Baza alırken dikkat etmeniz gereken teknik özellikler:

Ürünün kalite belgesine (TSE, ISO) sahip olup olmadığını ve garanti süresini kontrol edin.

Çelik konstrüksiyonlu yatakların daha dayanıklı olacağını unutmayın. Sadece bir kolla tutturulan suntalar çabuk çökebilir.Gövdede MDF tahta kullanılmışsa bazanız daha dayanıklı olacak demektir.

Yavrulu baza demek, tek kişilik yatağı özel mekanizması sayesinde çift kişilik yatağa dönüştürebileceğiniz anlamına gelir. Ancak bu durumda baza ikinci yatakla dolu olacağından ayrıca depolama için bazanızdan faydalanamazsınız.

Bazanın emniyet kilitlerinin olması, ani kapanmaları önleyecek ve kullanımı daha güvenli olacaktır.

TEKZEN / METALLIA

90 x 190 cm ölçülerinde, sandık içi derinliği 30 cm olan tek kişilik bazanın fiyatı 259,00 TL. Bu fiyata resimdeki yatak başı dahil değil. Ürünün garanti süresi 3 yıl. Emniyet kilidi ve yatak muhafazası mevcut.  1. sınıf sunta kullanılan baza TSE ve ISO kalite belgelerinse sahip kaliteli bir ürün.

PRAKTİKER / ARTİKEL

Yatak başı ve yatağıyla birlikte set olarak satılan bazanın fiyatı 249,90 TL. Ölçüleri 90×190 cm. Kredi kartlarına 10 il 12 ay arası taksit imkanı var.

BELLONA / ORION YAVRULU BAZA

Tek kişilik olmasına karşın özel mekanizması sayesinde bazasında ikinci bir yatak muhafaza eden 90 x 200 cm ebatındaki bu yatağın peşin fiyatı 793.20 TL. Bu fiyata 2 adet yatak da dahil.İkinci yatağı fotoğraftaki gibi kullanabileceğiniz gibi yükselen ayaklar sayesinde çift kişilik yatak haline de dönüştürebiliyorsunuz.

MONDİ / MAKRO BAZA

100 x 200 cm ölçülerindeki ve 2 yıl garantili bazalı yatağın peşin fiyatı 258,60 TL. Bu fiyata yatak başlığı fiyatı dahil değil.

İSTİKBAL / FERRO COLOR BAZA

Değişik ölçüleri ve farklı renkleri bulunan bazanın 90×190 cm ebatındaki modelinin fiyatı 290,40 TL.

YATAŞ / CONFORM BAZA

Farklı ölçülerde bulabileceğiniz bazanın 90×190 cm ebatındaki modelinin peşin fiyatı 299 TL. 6 ile 12 aya kadar değişen sürede taksitlendirme yapılabiliyor.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

2 Responses

  1. Kibar

    01/12/2014 00:09

    Yataş confotm baza tek kişilik kahverengi deri 190/ 90 istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim?

  2. yd360

    02/12/2014 19:45

    Sayın Kibar biz sadece öneri ve bilgi veren bir siteyiz. Ürün satışımız yoktur. Beğendiğiniz ürünleri ilgili markanın mağazalarına sormalısınız. İyi günler.

Comments are closed.