Taç Tek Kişilik Nevresim Takımları & Fiyatları

, , 1 Comment

Tek kişilik nevresim takımları arıyorsanız Taç markada pek çok farklı renk ve desene sahip, kaliteli ürünlere rastlayabilirsiniz. Bu modellerinin bazılarını burada fiyatlarıyla birlikte görebilirsiniz. Misafir odası, genç odası ya da kendi yatak odanız için tek kişilik nevresim takımı arıyor olabilirsiniz. Farklı tarzdaki modeller içinden her zevke uygun bir tane seçilebilir.Fotoğraflarda çift kişilik bir düzenleme görüyorsunuz çünkü aynı modelin hem tek hem çift kişiliği var. Burada yer alan ürünlerin tek kişilik fiyatını vereceğiz. Lila renkli Selina adlı bu modelin fiyatı 104 TL. Takıma nevresim, çarşaf ve bir yastık kılıfı dahil.

Çarşaf ölçüleri: 180 cm x 260 cm Nevresim ölçüleri: 160 cm x 220 cm – Bu ölçüler aşağıdaki modeller için de geçerlidir.Renkleri ve ekose deseniyle hem modern hem de ağır bir duruşu olan Benson saten nevresim takımının bu pembe-kahve rengi modelinin yanı sıra bir de siyah-mavi renkli olanı var. Fiyatı: 155 TL.

Letto adlı model diğer tek kişilik Taç nevresim takımlarına göre daha hesaplı ve 77 TL. Lila ve pembe renk desenli modeli de bulunuyor. Zarif ve modern görünen bu modelin aksesuarlarınıza uygun renkte olanını seçebilirsiniz.

Siyah nevresim takımları ağır ve şık duruşlarıyla her dönemin favori ürünleri arasındadır. Fotoğrafta gördüğünüz Dobray tek kişilik nevresim takımı 104 TL. Siyah renk yerine daha canlı tonları sevenler için aynı modelin mor renklisinin bulunduğunu da söyleyelim.

Yine siyah ağırlıklı ama pek çok farklı renkle süslenmiş, modern tasarımlı Kent adlı nevresim takımının fiyatı 97 TL. Şehir hayatını yansıtan deseniyle farklı bir ürün.

Altın sarısı, şık ve sıcak görünümlü Vintage adlı modelin fiyatı 104 TL. Altın sarısı aksesuarlar kullanılan ve kahverengi ağırlıklı yatak odalarında çok şık durabilir. Modern ve klasik desenlerin bir araya getirildiği, zevkli bir tasarım.

Canlı renklerin bir araya geldiği bu cıvıl cıvıl modelin adı Voyage. 3 ayrı renk seçeneğiniz bulunuyor. Sarı-kahverengi ve turuncu-fuşya ağırlıklı olanları da görmek isteyebilirsiniz. Sade döşenmiş odalara renk ve enerji katmak için oldukça uygun modeller. Fiyatı: 104 TL.

Bu ürünleri Taç bayilerinde ya da ‘tac.com.tr‘ adresli, firmanın online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

One Response

Comments are closed.