Stretch Throw Koltuk Şalı Modelleri

, , Stretch Throw Koltuk Şalı Modelleri için yorumlar kapalı

Salonda değişiklik yapmanın hesaplı ve hızlı yollarından biri de bir koltuk şalı kullanmanız olabilir. Farklı bir görünüm ve biraz renk katmak için ideal bir yöntemdir. üstelik soğuk günlerde hemencecik sarılmak için de elinizin altında bir örtünüz olmuş olur. Farklı kumaşlardan üretilmiş, değişik renklerde ve desenlerde koltuk şalları bulunabilir. Dilerseniz örgü bir battaniyeyi bile koltuk şalı olarak kullanabilirsiniz. Koltuk şalınızı uyumlu renkte bir yastıkla tamamlamanız salona konfor ve sıcaklı geirecektir.Stretch Throw koltuk şalı modelleri, hem renkleri hem de ölçüleri bakımından bir kanepe için son derece uygun ürünler.

  • Fiyatı: 75 TL.
  • Ölçüleri: 130 x 170 cm.
  • Nereden satın alabilirsiniz?: Mobilya-online.com
Yüzde yüz akrilik olan bu örtüler, saç örgü deseniyle hem dekoratif hem de örtünmek için kullanılabilecek türde. Sağlığa zararlı maddeler içermiyor ve en önemli özelliklerinden biri de boncuklanma, tüylenme sorunu yaşanmıyor. Çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayabilirsiniz ancak ütü önerilmiyor.
Koltuğunuzun kumaşına ve rengine göre ne tür bir koltuk şalı seçeceğinize karar verebilirsiniz. Dilerseniz aynı rengin farklı bir tonunu dilerseniz kontrast yaratacak bir rengi seçebilirsiniz. Salondaki diğer aksesuarlarla uyumlu renkte bir koltuk şalı hoş duracaktır.

Açık renk kanepelerde yeşil ya da kırmızı gibi öne çıkacak, parlak renkte bir şal salona hareket getirecektir. Desenli bir kanepeniz varsa, desenin içinden seçeceğiniz bir rekte şalla farklı bir hava yaratabilirsiniz.Kısa bir şalı kanepeye sererek kullanabilirsiniz, uzun koltuk şallarını katlayarak sergileyebilirsiniz. Yere değmediği sürece dilediğiniz gibi bir katlama ya da serme biçimi tercih etmek sizin elinizde.


Uyumlu renklerde yastık, puf ya da mum gibi aksesuarlar koltuk şalı dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. farklı ürünleri bir araya bu şekilde bir takım halinde sergilemeniz hem salondaki değişikliğin daha çok göze çarpmasını sağlar hem de görsel açıdan daha tutarlı bir düzenleme ortaya çıkarır.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: