Şişme Yatak Modelleri ve Fiyatları

, , Şişme Yatak Modelleri ve Fiyatları için yorumlar kapalı

Şişme yataklar geçici bir süreliğine yatağa ihtiyacınız olduğunda en pratik çözümlerden biridir. Plastik, vinil, köpük benzeri farklı malzemelerden üretilmiş çok çeşitli renk ve ölçülerde şişme yataklar vardır. Bu makalede farklı şişme yatak modelleri ve fiyatlarıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.Bu çift kişilik şişme yatak su geçirmez vinil malzemeden üretilmiş. Kendinden yastıklı oluşu ile ayrı bir kullanım kolaylığı salıyor. Üst yüzeyi kadife olduğundan kayma derdi olmadan kolayca nevresim kullanılabilir. Dahili elektrikli pompası ile yatağı yaklaşık 3.5 dakikada şişirmek mümkün.

Ölçüleri: 203 x 157 x 47 (yükseklik) cm.Fiyatı: 120 TL.

Bu fiyata taşıma çantası da dahil.

Dahili elektrikli pompası sayesinde dört dakika içerisinde şişirip indirebileceğiniz bu çift kişilik yatak, özel malzemesi sayesinde yumuşak ve rahat bir yüzeye sahip. Kalın PVC tabanı da zeminin soğukluğunu hissettirmeyecektir.

Ölçüleri: 203 x 152 x 46 (yükseklik) cm.

Fiyatı: 218 TL.

El pompası ile bir iki dakikada şişirilebilen bu tek kişilik yatağı evde, yolculuklarda, kampta veya yatılı misafir ağırlarken kullanabilirsiniz. Terletmeyen kadife yüzeyi konforlu bir uyku sağlıyor. Vinil malzemeden üretilmiş.

Ölçüleri: 188 x 99 x 23 (yükseklik) cm.

Fiyatı: 55 TL.

Bu fiyata el pompası da dahil.

Şişme bir yataktan da öte çift kişilik yatak, şezlong, kanepe, divan ve çocuk yatağı olabilen bu çok fonksiyonlu ürün Bestway’den. Mobilyaların eve gelmesi uzun sürecek olabilir, geçici bir süreliğine misafir odası hazırlıyor olabilirsiniz. Benzeri pek çok durum için farklı kullanım biçimleriyle bu vinleks ürün pratik çözümler sunuyor.

Ölçüleri: 193 x 152 x 64 (yükseklik) cm.

Fiyatı: 190 TL.

Bu fiyata  taşıma çantası ve elektrikli pompa da dahil.

Şişme yatak konusunu maddeler halinde özetlemek gerekirse:

  • Piyasada en çok Intex ve Bestway marka ürünlerin satıldığını görebilirsiniz.
  • Fiyatlar 35 TL‘den başlayıp 350 TL‘ye kadar çıkıyor. Fiyatı yatağın kaç kişilik olduğu, malzemenin kalitesi, yatağın kaç katlı olduğu gibi özellikler etkiliyor.
  • Şişme yataklar uzun süreli kullanımlar için değil, kısa süreli konaklamalar için düşünülmelidir. Ne kadar rahat olsa da şişme bir yatak süngerli kumaş bir yatak kadar ergonomik olamaz ve uzun süreli kullanımlarda vücutta ağrılara neden olabilir.
  • Şişme yataklar delinebilir veya hasar görebilir. Bu durumlar için yatakla birlikte genellikle bir tamirat kiti verilmektedir. Delinen bölgeye kolayca yama yapılabilir.
  • Şişme yatakları şişirmek ve indirmek, özel pompaları sayesinde oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.
  • Tek kişilik ve ucuz şişme yataklar 80 kilo üzerindeki ağırlıklar için uygun değildir, inebilir. Çift kişilik ve dayanıklı malzemeden üretilmiş yataklar ise 350 kiloya kadar rahatlıkla taşıyabilir.
  • Bu yatakları hepsiburada.comsismeyataklar.com, Koçtaş, Tekzen ve benzeri yapı marketlerde bulabilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: