Seray Yataklı Kanepe Modelleri & Fiyatları

, , Seray Yataklı Kanepe Modelleri & Fiyatları için yorumlar kapalı

Yataklı kanepeler misafir odası düzenlemek için en ideal mobilyalardır. Bunun dışında salon takımınıza da yataklı koltukları dahil edebilirsiniz. Sık sık yatılı misafir ağırlayanların hem kullanışlı hem de tarzlarına uygun ürünler seçmeleri gerekir. Seray Mobilya‘nın ürün portföyünde yataklı tekli koltuklardan yataklı koltuk takımlarına dek pek çok model arasından seçim yapmaları mümkün.Modern görünümlü bu yeşil kanepe çift kişilik yatak olabiliyor. İki parçalı kanepe ayrı ayrı tek kişilik 2 yatak olarak da kullanılabilir. Metal iskeletli kanepenin kılıfları çıkarılıp yıkanabiliyor. Yatak olarak kullanılacak kanepeler için bu oldukça iyi bir özellik. yatakların her biri 78 x 195 cm ölçülerinde.

Fiyat: 3’lü kanepe 1750 TL / 2’li kanepe 1120 TL. Hemen söyleyeyim, firma zaman zaman % 20’lere varan indirimler yapıyor. Burada yazanlardan daha uygun fiyatlarla da karşılaşabilirsiniz.Sade ve modern görünümlü, pek çok farklı tarzdaki odada kullanılabilecek yataklı kanepe ister çift kişilik ister tek kişilik yatak olabiliyor. Yataklar teker teker açılıyor ve ikisini birden açmak gerekmiyor. Kanepenin silinebilir kumaşı temizlikte kolaylık sağlıyor. Bu kanepenin dahil olduğu bir koltuk takımı seçeneği de var.

Fiyatı: 1820 TL.

Burada parlak pembe renkte gördüğünüz ikili kanepenin daha sade renk seçenekleri de bulunuyor. Bu rengiyle de özellikle oturma ya da çalışma odalarında son derece sıcak bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olabilir. Fiyatı: 1260 TL.

Farklı modellerden biri de yuvarlak yatak olabilen kanepeler. 3 kişilik olan kanepe açıldığında iki kişilik yatak olabiliyor. Oldukça farklı bir havası var ve yatak olarak kullanılmadığında evde eğlenceli sinema akşamları için de son derece rahat bir oturma seçeneği olabilir.

Fiyatı: 3150 TL.

Tekli kanepelerin yanı sıra yataklı koltuk takımları da Seray Mobilya’da aradığınız çözümü sunacak olabilir. Farklı modellerde yataklı kanepeleri bir araya getirmek dekorasyon açısından sizi zorlayabilir. Oysa her parçası yatak olabilen bir oturma grubu işinizi kolaylaştırır. Her biri ayrı ayrı yatak olabilen 2’li kanepe ve iki de tekli koltuktan oluşan takımın fiyatı 3360 TL.

Ayrıntılı bilgi almak ve diğer ürünleri görmek için Seray Mobilya’nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz: Seray.com

Seray Mobilya’ya ulaşabileceğiniz merkez ofis telefon numarası: (0312) 353 25 80.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: