Şemsiyelik Modelleri ve Fiyatları

Yağmurların sıklaşmasıyla birlikte portmantonuzda eksikliğini duyduğunuz bir şey geliyor mu aklınıza? Şemsiyeliklerden bahsediyorum. Eve girdiğinizde ıslak şemsiyeyi nereye bırakacağınızı şaşırıyorsanız, bir şemsiyeliğe ihtiyacınız var demektir. Üstelik antre dekorasyonu için de oldukça dekoratif bir aksesuar olduğu söylenebilir. Şemsiyellik modelleri ve fiyatları ile ilgili burada bazı örnek ürünler bulabilirsiniz.

Bu gördüğünüz şemsiyelik fotoğrafları yabancı sitelerden derlendi. Şemsiyeliklerin eve, daha doğrusu antreye nasıl bir hava katabildiğini göstermek için buraya aldım. Modern tasarımlı ve renkli ürünlerle antrede ummadığınız bir atmosfer ortaya koyabilirsiniz.

Bu dalmaçyalı, hasır şemsiyelik benim favorilerim arasında. Doğrusu şemsiyelerinizi taşıyacak sevimli bir köpek antreyi de kesinlikle daha sıcak ve davetkar bir havaya sokacaktır. Siyah beyaz antrelerde olduğu kadar, hasırın doğal görünümü ve siyah beyazın pek çok renkle uyumlu olması sayesinde hemen her antreye uyacaktır.

Bu sevimli şemsiyelik Evhikayesi.com‘da satılıyor. Sitenin aksesuarlar bölümüne giderek ya da Dalmaçyalı Şemsiyelik ismiyle aratarak bulabilirsiniz. İndirimli fiyatı: 145,60 TL. Ürün açıklamasında şemsiyeliğin bronz ürei boya kaplama olduğu söyleniyor. Aynı şekilde tasarlanmış ama başka sevimli köpek türlerinin kullanıldığı ürünlerin olduğunu da söyleyelim.

Biriken suyu rahatlıkla boşaltabileceğiniz ve mağazalarda rastladığınız şemsiyelik modellerinden farklı görünen bu şemsiyelikler de işinizi görecektir. Yeşil ve kırmızısını bir arada gördüğünüz Lotus şemsiyelik Keyiflihediye.com‘da satılıyor. 12 şemsiye sığdırabileceğiniz bu ürünün fiyatı 74.90 TL.

Ahşap portmantosu olanlar duvar rengine göre renkli şemsiyelik modellerden birini rahatlıkla seçebilir. Hatta antrede paspasınız varsa şemsiyeliğinizle aynı renklerde olması evin girişini ilgi çekici kılacaktır. Beyaz portmantosu olanlar için yine her renk uyumlu olabilir. Sarı veya siyah renkli şemsiyelikler, beyaz renkli bir antrede rahatlıkla kullanılabilir, çok da şık durur.

Yukarıda gördüğünüz çelik sac ürünlere Kaiserkraft.com.tr‘den ulaşabilirsiniz. Ürün fiyatı renk ve model fark etmeksizin 162.60 TL. Ancak indirimli günlere de denk gelebilirsiniz. Modern bir antrede kullanılabilir ama sac ürünler iş yerlerinde daha çok tercih edilir.

Buraya daha çok renkli ve modern ürünleri aldım ama ferforje şemsiyelikler de pekala ilginizi çekebilir. Ne yazık ki buraya almak üzere alışveriş sitelerini dolaştığımda şöyle güzel fotoğraflanmış, dişime göre bir modele rastlayamadım. Siz eğer rastlarsanız, ferforje şemsiyelik adreslerini yorumlar bölümünde bizimle paylaşırsanız sevinirim.

© Bu Yazının Her Hakkı Saklıdır. 

Bizi Facebook'ta Bulun

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
 • Yorumunuzu Ekleyin
   
  Gravatar
  Adınız
   
   
   

   
   
 
Yapı Dekorasyon 360

Yapı ve dekorasyon üzerine farklı fikirler, yeni ürünler, fiyatlar, trendler, sektör haberleri, pratik bilgiler bulabileceğiniz güncel blog.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası hakkında bilgiler ve kullanım koşulları ile ilgili çekinceler.

Gizlilik Politikası
İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni yazı talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim