Resimli Duvar Saati Modelleri

, , Resimli Duvar Saati Modelleri için yorumlar kapalı

Duvar saati denildiğinde aklıma evden çok ofis geliyor. Ama haksızlık etmeyelim, genç odalarında, mutfakta ve çalışma odalarında duvar saati hem işe yarıyor hem de dekorasyona epey katkıda bulunabiliyor. Dekorasyon.com‘da rastladığım resimli duvar saatlerini burada paylaşmak istedim. Hemen her zevke uygun bir tane var. Üstelik fiyatı da uygun. Hediyelik olarak da düşünülebilir.

Burada gördüğünüz tüm duvar saatlerinin fiyatı 39 TL ama şu sıra indirimdeler ve indirimli fiyat: 29.25 TL. İlk paragraftaki linke tıklayarak satın alabilirsiniz. Her bir saatin çapı 30 cm.

Duvar saati seçerken sadece tasarımını beğendiğiniz bir ürün seçmek yerine, nereye asacağınızı, asacağınız odanın tarzını ve renklerini de hesaba katın. Sadece hoşunuza gittiği için diğer hiçbir aksesuarla uyumlu olmayacak bir model evde sırıtır ve hoşunuza gitmemeye başlar.

Duvar saatini tek başına kullanmaktansa çevresine poster ya da fotoğraf asarak farklı bir duvar dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Mutfakta ya da antrede kullanacağınız bir duvar saatini bu odalara uygun, çerçeveli posterlerle yan yana kullandığınız takdirde saatin dekoratif özelliği de daha çok öne çıkabilir.

Yukarıda pek çok farklı temada duvar saati görüyorsunuz. Kuaför salonları için, mutfak için, kafelere uygun olabilecek ya da müzikseverleri hedefleyen farklı konu başlıkları ürün seçmekte size yardımcı olabilir.

Eğer hediye olarak duvar saati alacaksanız, hediyeyi vereceğiniz kişinin bu ürünü asacak bir yeri olduğundan emin olmalısınız. Örneğin müzikle ilgilenen bir tanıdığınıza nota desenli bir duvar saati seçtiyseniz, bu kişinin özel bir müzik köşesi, çeşitli müzik aksesuarlarıyla döşediği bir odası olması hediyenin beğenilme ihtimalini artırır.

Saat deyince aklınıza ‘ses‘ çıkaracağı gelebilir. Bu durumda yatak odasında ya da kütüphane gibi sessizlik istediğiniz odalarda kullanmaktan çekinebilirsiniz. Neyse ki bu saatler sessiz çalışma özelliğine sahip. Çıt çıkmasın dediğiniz odalarda bile rahatça kullanabilirsiniz.

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: