Renkli Zigon Sehpa Modelleri & Fiyatları

Zigon sehpa deyince size de eski günleri çağırıştırıyor mu? Trendler, renkler, stiller değişse de zigon evlerin bir parçası olmaya devam ediyor. Şimdilerde daha modern, daha renkli, yeni nesil zigon sehpalar var. Artık eskisi gibi bir köşede araya kaynayan kat kat sehpalar değiller sadece. Odanın dekorasyonunda görev üstleniyorlar. Evlerde daha çok renk kullanılması ve bir örnek salonlardan uzaklaşılması adına küçük ama etkili bir tamamlayıcı ürün.

Pleksi camdan üretilmiş bu canlı renkteki sehpaların fiyatı Konsept-urun.com‘da 250 TL.

Nehir Ofis Mobilyaları‘nda blabileceğiniz, renkli camlı bu Zigana zigon setin fiyatı  448 TL. + KDV. Telefon numarası: (0212) 222 07 07.

Çağın Büro‘nun Hilal renkli ahşap sehpaları.  Anlaşılan ofis mobilyaları satan mağazalar renkli zigon konusunda daha cesurlar. telefon numarası: 0212 675 0303

İstikbal‘in kırmızı Woody zigon sehpa takımının peşin fiyatı 249 TL.  PArlak yüzeyleri ve sivri uçlu bacaklarıyla oldukça farklılar.

Her biri ayrı renkte tasarlanmış, yuvarlak formuyla modern ve şeker gibi sehpaların fiyatıni öğrenmek için Sim Aksesuar’ı arayabilirsiniz: 0258  371 03 91, Gümüşler / Denizli.

 

© Bu Yazının Her Hakkı Saklıdır. 

Bizi Facebook'ta Bulun

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
 • Yorumunuzu Ekleyin
   
  Gravatar
  Adınız
   
   
   

   
   
 
Yapı Dekorasyon 360

Yapı ve dekorasyon üzerine farklı fikirler, yeni ürünler, fiyatlar, trendler, sektör haberleri, pratik bilgiler bulabileceğiniz güncel blog.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası hakkında bilgiler ve kullanım koşulları ile ilgili çekinceler.

Gizlilik Politikası
İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni yazı talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim