Renkli Zigon Sehpa Modelleri & Fiyatları

, , Renkli Zigon Sehpa Modelleri & Fiyatları için yorumlar kapalı

Zigon sehpa deyince size de eski günleri çağırıştırıyor mu? Trendler, renkler, stiller değişse de zigon evlerin bir parçası olmaya devam ediyor. Şimdilerde daha modern, daha renkli, yeni nesil zigon sehpalar var. Artık eskisi gibi bir köşede araya kaynayan kat kat sehpalar değiller sadece. Odanın dekorasyonunda görev üstleniyorlar. Evlerde daha çok renk kullanılması ve bir örnek salonlardan uzaklaşılması adına küçük ama etkili bir tamamlayıcı ürün.Pleksi camdan üretilmiş bu canlı renkteki sehpaların fiyatı Konsept-urun.com‘da 250 TL.

Nehir Ofis Mobilyaları‘nda blabileceğiniz, renkli camlı bu Zigana zigon setin fiyatı  448 TL. + KDV. Telefon numarası: (0212) 222 07 07.

Çağın Büro‘nun Hilal renkli ahşap sehpaları.  Anlaşılan ofis mobilyaları satan mağazalar renkli zigon konusunda daha cesurlar. telefon numarası: 0212 675 0303

İstikbal‘in kırmızı Woody zigon sehpa takımının peşin fiyatı 249 TL.  PArlak yüzeyleri ve sivri uçlu bacaklarıyla oldukça farklılar.

Her biri ayrı renkte tasarlanmış, yuvarlak formuyla modern ve şeker gibi sehpaların fiyatıni öğrenmek için Sim Aksesuar’ı arayabilirsiniz: 0258  371 03 91, Gümüşler / Denizli.

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: