Portatif Koltuk Modelleri ve Fiyatları

, , Portatif Koltuk Modelleri ve Fiyatları için yorumlar kapalı

Salonunuzu kendi düzeninize göre dekore ettikten sonra, günün birinde misafir ağırlamanız gerektiğinde yeterince oturacak yer olmadığını fark edip sıkıntıya düşebilirsiniz. Bu senaryo size hitap etmiyorsa belki de balkonunuz için kolayca katlayıp kaldırabileceğiniz ama gerektiğinde sizi rahat ettirecek bir koltuğa ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Her ne nedenle olursa olsun portatif ve katlanabilir koltuk modellerine göz atmak isteyenler için Adore Mobilya‘da farklı seçenekler bulunabilir.Katlanır sandalyelere alışığız ama katlanır koltuk daha farklı bir ihtiyaç. Sandalyeden daha rahat olmasını ve dekoratif olarak biraz daha göze hitap etmesini beklemek de haksız değilsiniz. Yukarıda gördüğünüz portatif koltuk modellerinin burada iki farklı rengini görüyorsunuz. Bir de açık mavisi var. Fiyatı da uygun denilebilir 49.98 TL. Oldukça rahat bir model ve klasik dekorasyonlar için siyah beyazı, daha renkli dekorasyonlarda ise kırmızı gibi canlı bir modeli tercih edilebilir.Yuvarlak modeller için sözünü ettiğimiz mavi rengi bu dikdörtgen modelde görebilirsiniz. Yuvarlak koltuklar oldukça eğlenceli görünüyordu ancak sizin biraz daha ciddi görünümlü modellere ihtiyacınız varsa bu şezlongu andıran taşınabilir koltuklar ilginizi çekebilir. Fiyat yine 49.98 TL. Bahçede, balkonda, piknikte ya da dilediğiniz herhangi bir yerde kullanmak üzere kolayca taşıyabilir ya da katlayıp saklayabilirsiniz.

Böyle bakınca bu koltukların gerçekten de katlanıp kolayca arabanın bagajına sığabileceğini düşünmek zor değil mi? Oysa son derece pratik bir şekilde katlanabiliyorlar. Üstelik bu sayfada gördüğünüz tüm modellerin kılıflarını çıkarıp yıkamanız da mümkün. Soldaki modelin fiyatı 229.90 TL. Son derece rahat ve aynı zamanda klasik dekorasyonlar için uygun olabilecek bir model.

Sağdaki fıstık yeşili, ayaklarınızı rahatça uzatmanız için özel olarak tasarlanmış portatif koltuğun farklı renkleri de var. Fiyatı 189.90 TL ve özel taşıma çantasıyla hem saklaması hem de taşıması oldukça pratik.

Bu ürünleri online olarak satın almak için Adoremarket.com‘u ziyaret edebilirsiniz. Yine de aklınızda olsun Adore Mobilya ürünlerine farklı yapı marketlerde ve online alışveriş sitelerinde de rastlamak mümkün. ‘Adore katlanır koltuk‘ sözcükleriyle arama yaparak bu sitelere de ulaşabilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: