Pleksi Oda Bölme Panelleri – Jilda Dekor

, , 2 Comments

Bir mekana farklı sınırlar çizmek istediğinizde, yani oda bölmek gerektiğinde farklı seçenekleriniz var. İster evinizde yemek odası ve salonu ayırmayı düşünün ister mağazanızı farklı reyonlara bölmeniz gereksin, Jilda Dekor’un pleksi separatörleriyle hem şık hem de kullanışlı bir mekan yaratabilirsiniz. Aşağıda farklı uygulamaların fotoğraflarını ve bazı teknik bilgileri bir arada bulabilirsiniz.Plastik malzemeden üretilmiş bu kare parçalardan oluşan oda bölme panelleri farklı desenlerde ve farklı renklerde üretiliyor. Her bir parçanın kenarlarındaki deliklerden vida ya da kanca geçirerek kolayca birbirine eklenen ve yüzeylere uygulama yapılabilen bu paneller ile özel tasarımlar oluşturmak da mümkün. Değişik renk ve desenleri bir arada kullanarak paneliniz için özel görüntüler oluşturabilirsiniz.Her bir parçanın ölçüleri 29 x 29 cm. 10’lu paketler halinde satılan ürünlerin bir paketi ile yaklaşık bir metrekarelik bir bölme elde etmek mümkün. Ürünün 10’lu paket fiyatı: 69 TL. (Dekorpark.com) Asma aparatı sayesinde paneli tavandan rahatça sarkıtmak mümkün.

Bu fotoğrafta oda bölünmemiş ancak barın mekanda ayrı bir şekilde konumlandırılmasına tavandan sarkıtılan paneller yardımcı olmuş. Bu pleksi bölme malzemeleri ışık da geçirdiklerinden fotoğrafta da şahit olduğunuz gibi çeşitli ışık oyunları için de pek çok imkan yaratıyor.

Transparan görünümüyle odanın bölünmesine rağmen ferah görünmesini sağlayan bu panellerden stüdyo dairelerden büyük salonlara ya da mağaza, otel veya kafe dekorasyonlarında faydalanılabilir. Stüdyo dairenizde yatağınızı saklamak için veya bir mağazada reyonlar birbirinden ayırmak için yapılacak uygulamalarda başarılı sonuçlar alınabileceğini bu fotoğraflarda gözlemleyebilirsiniz. Üstelik isterseniz sade bir görünüm isterseniz de rengarenk bir tasarım yapabilmeniz, dekorasyon tarzınız ne olursa olsun mekanla uyumlu bir oda bölme paneli oluşturulabileceğini gösteriyor.

Burada Jilda Dekor’un kataloğunda yer alan çeşitli panel model ve renk seçeneklerini bir arada görüyorsunuz. Firma da burada yer alanlardan daha farklı ürünlere de rastlamak mümkün.

Jilda Dekor iletişim numarası: (0352) 222 99 25, Kayseri. Ancak firmanın ürünlerini internette online satış yapan pek çok alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. Firmayla iletişim kurarak sipariş konusunda ayrıntılı bilgi almanız mümkün.

Jilda Dekor web sitesi: Jilda.com.tr   

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

2 Responses

  1. admin

    03/02/2012 21:44

    İşini ciddiye alan kurumsal bir firma olarak görünüyor. Şu ana dek ürün hakkında göze çarpan bir şikayet de yok. Ancak kararınızdan emin değilseniz ve online sipariş vermeyi düşünüyorsanız, öncesinde ürünleri kendi gözünüzle görmenizi tavsiye ederim. Firmayla bağlantıya geçerek bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

Comments are closed.