Mudo Concept Kitaplık Modelleri

, , Mudo Concept Kitaplık Modelleri için yorumlar kapalı

Kitap okuma zevkini ikiye katlayacak bir şey varsa o da güzel bir okuma köşesi olacaktır. Geniş evlerde evin bir odası kütüphane olarak düzenlenebilir. Daha küçük evlerde ise kitaplık, rahat bir koltuk ve iyi bir  aydınlatma ürünüyle köşenizi oluşturabilirsiniz. Mudo Concept’in kitaplık modellerine bir göz atalım.Lucian kitaplık göze en çok eskitilmiş görünümüyle çarpıyor. Eskitilmiş karağaçtan üretilmiş olan kitaplık hem geniş rafları (en 180 cm) hem de kapaklı depolama bölümüyle göz dolduruyor. Kitaplıüın diğer ölçüleri, yükseklik 240 cm ve derinlik 48 cm.

İndirimli fiyatı 3160 TL.Kitap sayınız fazlaysa ve daha geniş bir kitaplığa ihtiyacınız varsa 240 cm enindeki bu Sheesham ağacından üretilmiş Barrister kitaplık size göre olabilir. Hem etnik hem de modern bir tarzı aynı anda bünyesinde barındıran ürünün diğer ölçüleri yükseklik 217 cm ve derinlik 60 cm. Kapaklı bir kütüphane kitapların tozlanma oranını da büyük ölçüde düşürecektir.

İndirimli fiyatı 3800 TL.


İngiliz tarzı dekorasyona meraklı olanların hoşuna gidecek, vintage görünümlü,  beyaz Tarja kitaplık yine eskitme görünümlü. Kavak ağacından üretilen kütüphane 120 cm genişliğinde ve 165 cm yüksekliğinde. Sade, aydınlık bir okuma köşesi oluşturacağınız gibi, böyle bir kitaplıkla klasik bir dekorasyon tarzını da uygulayabilirsiniz.

İndirimli fiyatı 1000 TL.

Son kitaplığımız Blois dar bir kitaplık ama büyük kitaplıkların sığdırılamadığı odalarda iki parça kitaplık kullanmak zorunda olabilirsiniz. Klasik görünümü, minik çekmeceleri ve malzemesi huş ağacından kaynaklanan canlı rengiyle evinizin en sevdiğiniz mobilyalarından olmaya aday. Ölçüleri ise en 80 cm, derinlik 34 cm ve yükseklik 210 cm.

İndirimli fiyatı (tanesi)  1000 TL.

Resimlerde gördüğünüz tekil koltuk ve lambader de Mudo’dan. Tara keten koltuk 1000 TL ve lambader 225 TL.

Bu ürünleri online olarak incelemek ve satın almak için mudo.com.tr/Store adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: