Mudo Amerikan Servis Modelleri

Amerikan servislerin kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşıyor.Yemek masası yerine televizyon karşısında yemek yemeyi tercih edenler için  masa örtüsü sermek yerine Amerikan servisle sehpayı korumak daha kolay. Masada yeme alışkanlığı olanlar içinse yemek örtüsünü bir de Amerikan servisle süslemek fena fikir değil. Üstelik güzelim örtülerin kirlenmemesi için iyi de bir tedbir oluyor. Piyasada çeşit çeşit Amerikan servisi bulmak mümkün. Bugün buraya Mudo ürünlerini alalım dedik.

Tek renk Amerikan servisi seti alabileceğiniz gibi farklı renkleri bir araya getirerek daha yaratıcı bir takım oluşturmanız da mümkün. 30 x 45 cm ölçülerindeki bu oyalı servislerin tanesi 5.20 TL.

Balık biçimindeki bu servisler masaya esprili ve şık bir hava katacaktır. Tanesi 6 TL. Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz ama balık sofrası kuruyorsanız biçilmiş kaftan!

Rattan malzemeden üretilen bu Amerikan servisler doğallıktan hoşlananlar için iyi bir seçim olacaktır. Özellikle yazlık evlerde ya da bahçelerde dekorasyonu tamamlayıcı bir özelliği de olabilir. Fiyatları 17.15 TL ile 20.65 TL arasında değişiyor.

Tek tek Amerikan servisi almak yerine servis takımlarından da alabilirsiniz. Peçeteliği, peçetesi ve Amerikan servisleriyle bir bütün oluşturan farklı renklerdeki takımlar sofranızı bir çırpıda şıklaştıracak türden. Fiyatları 8.75 TL ile 41.65 TL arasında değişiyor.

© Bu Yazının Her Hakkı Saklıdır. 

Bizi Facebook'ta Bulun

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
 • Yorumunuzu Ekleyin
   
  Gravatar
  Adınız
   
   
   

   
   
 
Yapı Dekorasyon 360

Yapı ve dekorasyon üzerine farklı fikirler, yeni ürünler, fiyatlar, trendler, sektör haberleri, pratik bilgiler bulabileceğiniz güncel blog.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası hakkında bilgiler ve kullanım koşulları ile ilgili çekinceler.

Gizlilik Politikası
İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni yazı talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim