Mudo Amerikan Servis Modelleri

, , Mudo Amerikan Servis Modelleri için yorumlar kapalı

Amerikan servislerin kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşıyor.Yemek masası yerine televizyon karşısında yemek yemeyi tercih edenler için  masa örtüsü sermek yerine Amerikan servisle sehpayı korumak daha kolay. Masada yeme alışkanlığı olanlar içinse yemek örtüsünü bir de Amerikan servisle süslemek fena fikir değil. Üstelik güzelim örtülerin kirlenmemesi için iyi de bir tedbir oluyor. Piyasada çeşit çeşit Amerikan servisi bulmak mümkün. Bugün buraya Mudo ürünlerini alalım dedik.Tek renk Amerikan servisi seti alabileceğiniz gibi farklı renkleri bir araya getirerek daha yaratıcı bir takım oluşturmanız da mümkün. 30 x 45 cm ölçülerindeki bu oyalı servislerin tanesi 5.20 TL.

Balık biçimindeki bu servisler masaya esprili ve şık bir hava katacaktır. Tanesi 6 TL. Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz ama balık sofrası kuruyorsanız biçilmiş kaftan!

Rattan malzemeden üretilen bu Amerikan servisler doğallıktan hoşlananlar için iyi bir seçim olacaktır. Özellikle yazlık evlerde ya da bahçelerde dekorasyonu tamamlayıcı bir özelliği de olabilir. Fiyatları 17.15 TL ile 20.65 TL arasında değişiyor.

Tek tek Amerikan servisi almak yerine servis takımlarından da alabilirsiniz. Peçeteliği, peçetesi ve Amerikan servisleriyle bir bütün oluşturan farklı renklerdeki takımlar sofranızı bir çırpıda şıklaştıracak türden. Fiyatları 8.75 TL ile 41.65 TL arasında değişiyor.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: