Modern Şekerlik Modelleri ve Fiyatları

, , Modern Şekerlik Modelleri ve Fiyatları için yorumlar kapalı

Şekerlik kulağa sanki ancak çeyiz düzerken akla gelen, porselen takımlarla ya da ince belli kristaller eşiliğinde sofraya getirilen süslü bir ev ürünü gibi geliyor. Oysa hiç de öyle değil. Yaşam tarzınız, cinsiyetiniz, yaşınız kaç olursa olsun eğer sorumluluğunu üstlendiğiniz bir eviniz varsa şekerliğiniz de olmalı. Un, tuz ve şeker üçlüsü beslenme uzmanlarınca ‘üç beyaz zehir’ adı altında mimleneli epey oluyor. Ama şekerden vazgeçemeyenler ne yazık ki hala çoğunlukta.Siz kullanmasanız bile evinize gelen misafiri o an şekeri bırakmaya zorlayamazsınız. İster esmer şeker olsun, ister toz şeker, işinizi kolaylaştırmak adına mutlaka bir şekerliğe ihtiyacınız olacaktır. Aksi halde şekeri sürekli ambalajından alıp kullanmak gerekir ki bu da hiç ummadığınız kadar zahmetli olabilir. Ya da en azından miasfirleri ağırlarken her ayrıntıyla ilgilendiğinizi düşündüğünüz bir anda şekerleri sofraya fincan içinde getirmek zorunda kalabilirsiniz.

Şekerlik modellerine şöyle bir göz gezdirdiğinizde pek çok çeşitle karşılaşırsınız. Gümüş, porselen, plastik, cam malzeme başta olmak üzere sayısız şekerlik modeli bulunabilir.

Ancak evinizi tümüyle modern çizgilerde döşeyip, en havalı kulplu kahve bardaklarından ve son moda köşeli çay bardaklarından aldıysanız ne olacak? Çok basit, size lazım olan modern şekerlik modellerine ve fiyatlarına burada bir göz atıp beğendiğiniz bir tanesini seçeceksiniz. Şimdiden afiyet olsun!Mudo ürünleriyle başlayalım. İlk sıradaki porselen Regetta şekerlik şu an indirimde ve sadece 8.75 TL. Ortadaki ürün ise benim favorilerimden. Soldaki hazneye poşet çayın posasını koyabiliyorsunuz ve sağ tarafta da şekerliği bulunuyor. Bu şirin takımın fiyatı 31.70 TL. En sağdaki ürün ise yuvarlak formuyla dikkat çeken, akrilik şekerlik. Fiyatı ise 15.60 TL.

Modern ve şık ürünler arıyorsak elbette Tepe Home‘u es geçemeyiz. Ah bir de online alışveriş etme kolaylığı gelse! Her iki şekerlik de Paşabahçe ürünü. Fotoğrafta solda gördüğünüz Banquet Kapaklı Şekerlik porselen. Diğeri ise cam Daphne Şekerlik. Eğer size yakın bir Tepe Home mağazası yoksa, Paşabahçe’ye de bakabilirsiniz.

Boyner mağazalarında bulabileceğiniz ve online olarak da satın alabileceğiniz bu sade çizgilerde ama yine de şık duran şekerliklerden ilki Porland ürünü ve sadece 4.75 TL. Diğer iki ürün yine Paşabahçe’den. Ortadaki yuvarlak kapaklı cam şekerliğin fiyatı 17.50 TL. En sağdaki, yassı görünümüyle son derece dğişik olan şekerliğin fiyatı ise 37 TL.

İlk iki ürün yine Paşabahçe’den. İlkini markanın kendi sayfasında gördüm, fiyat belirtilmemiş. Ortadaki ürün ise soğukkesme, el ürünü şekerlik ve Zuccaciyeburada.comdan 23.2o TL’ye alabilirsiniz. En ilginç ürünü ise en sona saklamış oldum. Paslanmaz çelikten, ultra modern formuyla Cocoon şekerlik Flip Design tasarımı. Joyon.net‘ten online alışverişle 88 TL’ye alabilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: