Modern Konsol Modelleri

, , Modern Konsol Modelleri için yorumlar kapalı

Yemek odalarının vazgeçilmez mobilyalarından biri de konsollardır. Duvara bitiştirilen bu kapaklı alçak dolaplar evin tarzına uygun biçimde geleneksel ya da modern tarzda seçilebilir. Yemek odası takımıyla birlikte ya da ayrı bir parça olarak satın alabilirsiniz. Bu yazıda modern konsol modelleri örneklerinden, çeşitli firmaların en yeni ürünlerine bir göz atabilirsiniz.Bu beyaz lake konsolu mat ya da parlak olarak seçmek mümkün. Ayrıca krem ve siyah renkte de üretiliyor. Lazzoni Mobilya‘nın Onni markalı ürünlerinden olan bu konsolun fiyatı 5495 TL.  Firma telefonu: (0312) 847 55 30.Yine bir Lazzoni Mobilya ürünü, lükens ayaklı konsol. Firma bilgilerini yukarıda bulabilirsiniz. Bu siyah lake konsolun krem ve beyaz renkleri de var. İlk fotoğraftaki modele benzemekle beraber bu kez kapak kulpları daha aşağıda ve ayakların açısı biraz daha dar. Bu modelin fiyatı: 4789 TL.

Lazzoni ürünleriyle devam ediyoruz. Siyah cam kapaklı konsolun modern çağı yansıttığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Kimi zaman mobilyalar klasik çizgileri alıp günümüze uyarlıyor ama bu kez tüm hatlarıyla modern bir tasarımla karşı karşıyayız. Cam kapaklı bu siyah konsolun fiyatı 2309 TL. Firma iletişim bilgisi yukarıda, ilk fotoğrafın altında.

Senna Yemek Odası Takımı parçalarından biri olan bu beyaz kapaklı konsol İder Mobilya ürünlerinden. Genişliği 2 metre ve fiyatı 700 TL. Ahşap ve lake birlikteliği ortaya modern hatlı bir konsol çıkarmış. İder Mobilya’nın telefon numarası: (0216) 527 93 93. Firmanın İstanbul’da ve Türkiye genelinde pek çok mağazası var. Telefon açarak ya da internet sitesine giderek mağazalar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

 

İder Mobilya’dan yine ahşap ve lakeyi modern bir çizgide birleştiren Petra konsol. Diğer modellerin aksine bu tip bir konsolu tek başına bir parça olarak kullanmak biraz güç. Diğer mobilyalarla uyumu önemli aksi halde sırıtabilir. Fiyatı: 730 TL.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: