Modern Çay Bardak Takımları

, , Modern Çay Bardak Takımları için yorumlar kapalı

İnce belli çay bardaklarının moderni olur mu olmaz mı? Sanırım buradaki modern kelimesini tasarımıyla ya da deseniyle üzerinde ufak değişiklikler yapılmış, anlamında düşünmek gerekiyor. Çoğumuzun çayını kesinlikle cam ve ince belli bardaklarda içmeyi sevdiği doğru. Bu her iki özellikten de taviz vermeyen yaratıcı çay bardak modellerine rastlamak mümkün.Karaca‘nın Krcshop.com adresli sitesinden 6 tanesini 38 TL’ye alabileceğiniz bu çay bardağı seti ‘devrilmeyen özel tasarımıyla’ öne çıkıyor.

Esse mağazalarında bulabileceğiniz Koleksiyon İstanbul Çay Seti bir süredir tiryakiler arasında epey meşhur. Şu an indirimde olan 6’lı küçük setin fiyatı 39.50 TL.

Modernlik bir yere kadar, misafire ışıldayan bir takım çıkarmak isterim derseniz, Momspans.com‘un Dilara çay setine bir göz atabilirsiniz. Şekerlik, tepsi, süzgeç, 12’şer tane bardak derken 41 parçalık bir çay setine dönüşen bu takımın fiyatı 219 TL.

Hafif tombul ve renkli gövdeleriyle geleneksel çay bardağı çizgisinden kopmayan ama son derece yenilikçi bir tasarıma sahip olan bardaklar. Praktiker’in 6’lı çay bardak seti organik boyalı imiş. Fiyatı: 11.99 TL.

Mudo‘nun tanesi 1.56 TL olan, ince belli değil de ince boğazlı diyebileceğimiz, ergonomik bardağının yanına 2.32 TL değerindeki yeşil, acem çay bardağı çok yakışıyor. Online alışveriş yapabilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: