Modern Çalışma Masası Modelleri Decortie

, , Modern Çalışma Masası Modelleri Decortie için yorumlar kapalı

Çalışma masası seçerken, sadece dekoratif özelliklerini değil kullanışlı olup olmadığını da tartmanız, sonrasında şık ama bir türlü istediğiniz verimi alamadığınız bir çalışma ortamına sahip olmanızı engelleyebilir. Masa başında ne gibi çalışmalar yapıyorsunuz, elinizin altında neler bulunması gerekiyor, ne kadar çekmeceye ve rafa ihtiyacınız var, bu gibi ihtiyaçlarınızı şöyle bir gözden geçirip ardından Decortie Mobilya‘nın birbirinden şık, minimalist ve fonksiyonel ürünlerine bakabilirsiniz.Bu fotoğrafta gördüğünüz masa WORMS çalışma masası. Yükseklik 75 cm, en 145 cm ve derinlik 60 cm. 1. sınıf malzeme kullanılan ürün çizilmelere karşı dayanıklı ve 2 yıl garantili. Özel tasarımıyla alışılagelmiş çalışma masalarından farklı durduğu kesin. Fiyatı 325 TL.AAROn çalışma masası kendinden raflı, çalışırken pek çok dağınıklığı toplayabilecek şekilde tasarlanmış. Ölçüleri yukarıda tanıtılan WORMS çalışma masası ile aynı. 75 x 140 x 60 cm. Fiyatı 350 TL.

Modüler bir çalışma masası, özellikle çalışma alanı dar olan mekanlarda kullanışlı olabilir. Yukarıdaki fotoğrafta sade bir çalışma masasının altına eklenmiş tekerlekli raf modülünü görüyorsunuz. Dilerseniz bu rafları masanın yanına ya da belirlediğiniz farklı bir yere de koyabilirsiniz. Odanın daha toplu görünmesini istediğinizde ya da yer açma gerekliliği olduğunda raflar tekrar masanın altına dönebilir. Bu modelin adı SATIE ve fiyatı 279 TL.

Yine son derece sade ve iki renkli, modern tasarımlı bir model. Ayaklar aynı zamanda kitaplık olarak kullanılabilir. Bu modelin adı HONEY ve fiyatı 295 TL.

Decortie.com adresinden bu ürünleri online olarak sipariş edebilirsiniz. Çalışma masaları demonte olarak gönderiliyor ve siz kendiniz parçaları birleştiriyorsunuz. Bu durum gözünüzü korkutmasın, ürünler herkesin kolayca ve alet kutusu gerekmeden bir araya getirebileceği şekilde tasarlanmış. Firmanın telefon numarası: (0286) 317 43 73.

Buradaki çalışma masalarının farklı renk seçenekleri de mevcut. Seçeneklerin yer aldığı renk kartelasını aşağıda görebilirsiniz ve bu ürünlerin farklı renklerde nasıl durduğunu görmek için de firma sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: