Merinos Yolluk Halı Fiyatları

, , Merinos Yolluk Halı Fiyatları için yorumlar kapalı

Yolluk, yol halısı demektir. Koridorlara, merdivenlere serilen bu halılar diğer taban halılarına göre ince uzun üretilmiş halılardır. Kaymaz tabanlı ve çabuk ezilmeyecek yolluklar daha kullanışlı olur. Adı üzerinde bu halılar yol üzerine serildikleri ve  sürekli ayak altında çiğnendikleri için çabuk bozulabilirler. Kaymaz tabanlı olmaları ise özellikle çocuk olan evlerde daha güvenli bir kullanım anlamına gelir. Burada Merinos yolluk modellerine fiyatlarına yer verdim. Evinize renk katacak, kullanışlı, dekoratif yolluk modelleri bulabilirsiniz.Bu ürünler metre hesabı yapılarak fiyatlandırılır. 80 cm’den başlayarak, 1 metre, 1.20 metre, 2 metre hazır kesilmiş ürünlerden alabilir ya da kendi ihtiyacınız kadar uzunlukta halı kestirebilirsiniz. Kesme halılar overlok yapılarak müşteriye teslim edilir. Halıların hav yüksekliği 7-8 mm olarak verilmiş bu da dayanıklı bir halı için ortalamanın üzerinde bir rakam sayılır. Dayanıklı bir halıda ortalama hav yüksekliği 6 mm olarak tavsiye edilir. Ayrıca bu ürünler kaymaz jel tabanlıdır.Burada gördüğünüz modellere ek olarak daha farklı Merinos Arel yolluk modelleri de vardır. Ancak fiyatlar model fark etmeksizin Merinos Arel yolluklar için hemen hemen aynıdır. Fiyat farklılığı ancak mağazalar arasında olabilir.

Gelelim piyasada Merinos AREL yolluk fiyatlarının hangi aralıklarda olduğuna:

Bu yollukların metre üzerinden fiyatlandırıldığını söylemiştik. Ürünlerin metre fiyatı piyasada 14 TL ile 16 TL arasında değişmektedir.

Online olarak alış veriş yapabileceğiniz Yildirimmobilya.com.tr’de, Merinos Arel yolluklar için şu fiyatlar verilmiş:

  •  80 cm – 11,80 TL
  • 100 cm – 14,16 TL
  • 120 cm – 17,70 TL
Burada örnek desenlerini gördüğünüz Merinos Arel yollukların serildiklerinde nasıl durduklarına dair bir fikir edinmeniz için açılmış bir rulo örneği göstermek istedim.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: