Meraklısına Küçük Prens Ev Ürünleri

Fransız yazar Saint Exupéry‘nin romanı ‘Küçük Prens’, tüm dünyada benim de aralarında olduğum önemli bir hayran kitlesine sahip. ‘Sevmek nedir?’ sorusuna saf bir dille cevap arayan romanın baş kahramanı Küçük Prens’in yer aldığı ürünler ise başta Fransa olmak üzere pek çok ülkede hayranlarla buluşuyor. Küçük Prens‘in sanal mağazasını ziyaret edip, eve alınacak neler olabilir şöyle bir göz attım.

Kahve kupası bu tip özel karakterleri eve taşımak için en pratik ürünlerden biridir. Kitaptaki çizimlerden birini taşıyan bu kupayı elinizden bırakmak zor. Fiyatı: 14.99 Avro. Ölçüler: 8cm x 8cm.

Küçük Prens’in aşkı gülle süslenmiş bu kahvaltı kasesi 14 x 6 cm ve 14.99 Avro.

15 cm yüksekliğindeki peçetelik en ilgimi çeken ürünlerden biri oldu. Genellikle bardak ya da anahtarlık benzeri ürünlere sık rastlıyoruz ama bu ürün bana değişik göründü. Fiyatı: 12.90 Avro.

Dekoratif yastık olarak her odaya uyum sağlayacak ve hemen sıcak bir hava getirecek yastıkların tanesi 49.90 Avro. Ölçüleri 48 cm x 48 cm.

Koyu renk bu mutfak önlüğü yemek hazırlama sürecini kuşkusuz sevimli bir hale getiriyor. Fiyatı: 11.99 Avro.

 

Tepsi her evde odadan odaya dolaşır. Özellikle de mutfak ve salon arası gidip gelen bu ürünü görmekten bıkmamak için Küçük Prens desenli bir tane edinilebilir. Fiyatı: 11.98 Avro.

Bu ürünleri nasıl satın alacağınıza gelince: laboutiquedupetitprince.com sitesini ziyaret ederek dilerseniz bu ürünleri ya da pek çok farklı kategoriye ayrılmış olan Küçük Prens ürünlerini online olarak satın alabilirsiniz.

Site dünyanın her yerine gönderim yaptığını söylüyor. Bu arada burada belirtilen fiyatların üzerine, site tarafından gönderim ücreti ekleneceğini de unutmayın.

© Bu Yazının Her Hakkı Saklıdır. 

Bizi Facebook'ta Bulun

Yorumlar: 1

Görüşlerinizi paylaşın »

 
 • Yelda

  İlgilenenler için Küçük Prens’li aksesuarlarımın olduğu bir satış sitem var.
  yelda.pasaj.com ve yelda.emeksensin.com

  Sevgiler

   
   
   
 • Yorumunuzu Ekleyin
   
  Gravatar
  Adınız
   
   
   

   
   
 
Yapı Dekorasyon 360

Yapı ve dekorasyon üzerine farklı fikirler, yeni ürünler, fiyatlar, trendler, sektör haberleri, pratik bilgiler bulabileceğiniz güncel blog.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası hakkında bilgiler ve kullanım koşulları ile ilgili çekinceler.

Gizlilik Politikası
İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni yazı talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim