Kütahya Porselen Kare Yemek Takımları

, , 1 Comment

Kütahya Porselen kare yemek takımları özellikle çok sayıda desen çeşitliliğiyle göz dolduruyor diyebiliriz. Porselenin kar beyazına yakışan kimi zaman renkli, kimi zaman yaldızlı, kimi zaman da sade tasarımlarıyla bu yemek takımlarından hangisini seçeceğinize karar vermeniz zorlaşabilir. Bu durumda yemek odanızın mobilya tarzını ve diğer aksesuarlarınızı göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz. Yemeğe sıklıkla çağırdığınız misafirlerin yakın arkadaşlarınız mı yoksa resmiyetle karşıladığınız kişiler mi olduğunu düşünerek de karar verebilirsiniz. Her koşulda kare yemek takımlarının alışılmış yuvarlak hatlı yemek takımlarının yanında modern bir tarzları olduğu kesin.Kütahya Porselen’in kare yemek takımlarını iki isim altında bulabilirsiniz. Medusa ve Aliza.

Medusa Serisinde pek çok farklı desende yemek takımı var. Bu takımlar 82 parça ve 12 kişilik.Medusa kare yemek takımlarının fiyatı 852 TL. Eğer daha ucuz bir fiyata rastladıysanız, muhtemelen bir alışveriş kampanyasına denk geldiniz demektir.

Aliza yemek takımları ise 85 parçadan oluan 12 kişilik yemek takımları.

Yukarıdaki fotoğrafta en sağda gördüğünüz takım Aliza takımlardan biri. Medusa serisine göre Aliza isimli kare yemek takımları daha nötr renklerde ama yine son derece zarif ve şık takımlar.

Aliza başlığı altındaki kare yemek takımlarının fiyatı 640 TL.

Çok parçalı ve desenli bir yemek takımı alırken yemek odanızdaki aksesuarlar uyumlu renkte bir takım seçebilirsiniz. Bu fotoğraflarda da gördüğünüz gibi Medusa yemek takımlarının hemen her renk skalasına uygun bir modeli var.

Bu yemek takımları 60 ay garantili. Tabakların yanı sıra çorbalık, komposto kaseler, kayık tabaklar, çay – kahve fincanları ve tabakları da bulunuyor. Ürünleri online olarak satın almak için Kütahya Porselen’in alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

One Response

Comments are closed.