Karaca Home Nevresim Takımları Online Satışta

, , Karaca Home Nevresim Takımları Online Satışta için yorumlar kapalı

15 Ocak’ta İnternet üzerinden, online satışa başlayacağını duyuran Karaca Home bugün yetişkin, genç ve bebek odaları için hazırlanan nevresim takımlarıyla göz dolduran sanal mağazasını hizmete açtı. Karaca Home ürünleri arasında sadece nevresim takımları yok. Banyo havluları ve banyo paspasları da Karaca Home online satış ürünleri arasında.yesil-karaca-nevresim

Bu senenin en popüler renklerinden birini evinize dahil etmek için en kestirme yollardan biri de nevresim takımlarıdır. Yeşil renk hem beyaz hem kahverengi mobilyalı yatak odalarına yakışır. Üstelik dinlendirici, huzur veren renklerden biridir.

Modelin adı: Sita. Çift kişilik, iki yastıklı ürün 89.90 TL. Kapitoneli nevresim isterseniz fiyat 119.90 TL oluyor. Yüzde yüz pamuk olan takımın tek kişilik olanı da var. Ürün ‘Ranforce Grubu‘ kategorisinde satılıyor.nakisli-nevresim

Private‘ kategorisinde yer alan modellerden biri de nakışlı nevresim ve yastıklarıyla dikkat çeken ‘Berthe‘. Sadece çift kişiliği bulunan bu takımın fiyatı 269.90TL. % 100 pamuk olan nevresimin bej rengi, yine bu senenin öne çıkan renkleri arasında. Koyu rengin hakim olduğu yatak odalarında böyle bir nevresim takımı odaya ferahlık katacaktır.

saten-grubu

Saten Grubu‘ kategorisindeki nevresim takımları göz alıcı renkleri ve büyük desenleri ile dikkat çekiyorlar. Yukarıdaki fuşya renginin hakim olduğu modelin adı ‘Faire‘ ve fiyatı 179.90 TL. Saten Grubu kategorisindeki ürünlerin de pamuk olduğunu hatırlatalım. Burada gördüğünüz modellerinin pek çoğunun farklı renk alternatifleri olduğunu da söyleyelim.

saten-uyku-seti

Saten Uyku Seti‘ kategorisinde karşınıza çıkacak ‘Merlot’ modelinin renkleri hemen her yatak odasına yakışacak ve odaya enerji katacak türden. Bu kategorideki ürünler aslında Saten Grubu kategorisindeki ürünlerle aynı model. Ancak daha pahalı oldukları göz önüne alınca, pamuk değil saten olduklarını düşünüyorum. Site yeni olduğu için olacak, ürün bilgileri kısmında henüz tüm soruların cevabı yok. Yukarıdaki ürünün fiyatı: 299.90 TL.

gul-kurusu-yatak-ortusu

Şönil yatak örtülü, brode yastıklı bu romantik tarzdaki nevresim takımını ‘Yatak Örtüleri‘ kategorisinde bulabilirsiniz. ‘Mine’ adlı model, tüm bu süslemelerin karşılığında 599.90 TL. Krem ve mürdüm gibi farklı renkleri de bulunuyor.

Karaca Home online satış ürünlerinin tamamını görmek için karaca-home.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: