İstikbal Mutfak Masaları ve Fiyatları

, , 4 Comments

Mutfak masası seçerken, masanın mutfağı fazla daraltmaması, çabuk lekelenmemesi, kolay temizlenmesi ve elbette mutfağın tarzına ayak uydurması başlıca seçim kriterleridir. Yemek odasına büyük ve masif ahşap masalar seçerken, mutfak için az yer kaplayan, hafif malzemeden üretilmiş ve çizildiğinde içimizin acımayacağı bir mobilyayı tercih ederiz. İstikbal mutfak masaları, pek çok farklı tarza hitap eden, kullanışlı bir ürün yelpazesi oluşturuyor.alfa-masa

İstikbal Alfa masa / 70 x 120 cm ölçülerinde / fiyatı: 325,20 TL.

Cam bir mutfak masası oldukça kullanışlı olabilir çünkü hemen her renge uyacaktır. Cam mobilyanın bir başka avantajı da, camın arkasını da gördüğümüz için, bakış alanımız kesintiye uğramaz ve böylece mekanı geniş algılarız. Mobilya yer kaybettirmemiş gibi olur. Bu tip bir masa, modern tarzda, başka metal aksesuarların da kullanıldığı mutfaklara daha çok yakışacaktır. Küçük resimde, İstikbal Mobilya’da bu masanın ne tarz bir sandalyeyle eşleştirildiğini görebilirsiniz.alya-masa

İstikbal Alya masa / fiyatı: 229,20 TL.

Koyu renk mutfak dolaplarınıza uygun bir mobilya arıyorsanız, Alya mutfak masası tam sizin mutfağınıza göre olabilir. Geleneksel tarzdaki bir mutfağa ya da daha çağdaş mutfaklara uyabilecek şekilde oldukça sade hatlara sahip bir model. Öte yandan ahşap görünümüyle doğal ve sıcak bir tarzı var.

acilir-kapanir-masa

İstikbal Linda masa /açılır-kapanır / fiyatı: 423,60 TL.

Geniş ve sıklıkla yemek yenilen mutfaklarda, misafir ağırladığınız günler için, açılır kapanır (yukarıdaki modele kitabeli deniyor) bir masa edinmek isteyebilirsiniz. Özellikle Pazar kahvaltıları için misafiri eksik olmayanların hoşuna gidecektir. Bu tip masalar sadece mutfaklarda değil, yemek odalarında da son derece işe yarar. Sofra kalabalık olmadığında, masanız boşuna yer kaplamaz.

matrix-masa

İstikbal Matrix masa /ölçüleri: 80 x 135 cm / fiyatı: 539,40 TL.

Son yıllarda sanki gelecekten çıkıp gelmiş gibi duran, son derece modern ve teknolojinin ön planda olduğu mutfak tasarımlarına sık rastlanıyor. Parlak mutfak dolapları, metalik renkte beyaz eşyalar ve çok az aksesuarlar döşenen bu tarz bir mutfak için, adı üzerine İstikbal Matrix masa gayet uyumlu olacaktır. Burada siyah rengini görüyorsunuz ama beyaz, buzlu camlı modeli de var.

dekor-masa

İstikbal Dekor masa /açılır-kapanır / fiyatı: 357 TL.

Hafif yana doğru açılan ayaklarıyla sade ama farklı durmayı başaran mutfak masalarından biri de, İstikbal’in ‘Dekor’ adlı modeli. Burada açılır kapanır model fiyatını görüyorsunuz ama kitabeli olmayan modeller de mevcut ve daha ucuz. Ben ilk görüşte Country tarzına yakıştırdım. Nostaljik ve rahat bir havası var.

twist-masa

İstikbal Twist masa /75 x 120 cm ölçülerinde / fiyatı: 560,40 TL.

Modern görünümü ve kendinden desenli yüzeyiyle, İstikbal Twist mutfak masası, keyifli bir sofra için gereken zemini hazırlıyor. Sade mutfaklarda, aksesuar yerine bu tip desenli bir masa ile ortama gereken enerjiyi katabilirsiniz.

yuvarlak-masa

İstikbal Valeri masa /100 cm çapında / fiyatı: 374,40 TL.

Yuvarlak mutfak masaları hem yer kazandıran hem de mutfağın hatlarını yumuşatan modellerdir. İstikbal Valeri’nin siyah dışında kırmızı ve beyaz renklisi de bulunuyor. Masanızın rengini mutfak dolaplarıyla ya da aksesuar renginizle eşleştirebilirsiniz. Metal ayaklı, renkli sandalyelerle canlı ve modern tasarımlar yapılabilir.

Fiyatlar Hakkında

Bu yazıda yer alan fiyatlar İstikbal Mobilya’nın, Ege Bölgesi’ndeki bir bayisinden alınmıştır. İllere göre, bayilerin satış fiyatları arasında farklılıklar olabilir.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

4 Responses

 1. nesrin G

  23/05/2013 14:05

  Ben Twist modelinin masa ve sandalyelerini aldım ama henüz eve gelmedi, mağazada sandalyeye oturdum kalkmak istemedim 🙂 Hayatımda gördüğüm en rahat sandalye özelikle sırt kısmınızı kavrıyor. Bakalım kullanmaya başladığımda memnun kalacak mıyım olumlu, olumsuz yorum yazarım. Ayrıca siteniz çok güzel aklıma takılan her şeyi sitenizden bulabiliyorum, çok başarılısınız sevgiler…

 2. admin

  23/05/2013 14:32

  Nesrin Hanım teşekkürler, diğer yorumlarınızı da ilgiyle bekliyoruz. Sandalyelerinizi güle güle kullanın.

 3. yd360

  18/11/2014 01:02

  Meryem hanım bizim ürün satışımız bulunmamakta, ürünlere ancak İstikbal mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.