İstikbal Genç Çalışma Masası Modelleri & Fiyatları

, , İstikbal Genç Çalışma Masası Modelleri & Fiyatları için yorumlar kapalı

Her okul sezonunda olduğu gibi bu okul sezonu da yaklaşırken evlerde genç odalarına alıcı gözle bakmanın zamanı geldi. Okul döneminde çocuk için elverişli bir çalışma ortamı sağlamak ebeveynler için gençlerin eğitimine destek olmak için atılan önemli adımlardan biri. İstikbal genç odalarında yer alan çalışma masası modelleri bu anlamda hem şık hem de kullanışlı görünüyor.İstikbal Mobilya’da genç odası takımları çalışma masasından gardırobuna karyolasından şifoniyere her parçayı içerecek şekilde şık takımlardan oluşuyor. Ancak çocuğunuz için bir yatak odası takımına değil de sadece çalışma masasına ihtiyacınız varsa İstikbal çalışma masası modellerini inceleyebilir ve evinizdeki genç odasına uygun bir tanesini seçebilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz turuncu kapaklarıyla bir genç odasına yakışacak bir enerji yayan Neon çalışma masası 555.60 TL.Bu çalışma masası 174 cm yüksekliğinde, 108.60 cm genişliğinde ve 60 cm derinliğinde.

İster sadece ceviz renkli ister krem ve ceviz olmak üzere iki renkli modelini seçebileceğiniz Carmen çalışma masasının fiyatı 229.80 TL.

Çekmecesi ve kare raflarıyla masa üzerindeki dağınıklığı da kolayca toplayacak bir tasarıma sahip bu çalışma masası 126.20 cm yüksekliğinde, 116 cm genişliğinde ve 59.60 cm derinliğinde.

Ceviz rengi genç odalarına modern tasarımıyla hemen yakışacaktır.

İstikbal’in Almira genç odası çalışma masası 540 TL. Şık metal kulpları ve düz hatlarıyla erkek odaları için daha uygun bir tasarım gibi görünüyor. Yine de mobilyaları cinsiyete göre ayırmak doğru değil. Gençlerin kendi aksesuarlarıyla mobilya başka bir kimlik kazanacak ve aynı çalışma masası her odada farklı görünecektir.

Almira çalışma masası 140 cm yüksekliğinde, 139.60cm genişliğinde ve 64.90 cm derinliğinde.

İstikbal’de beyaz mobilyalı genç odaları için uygun olacak çalışma masası modellerinden biri de Futuro çalışma masası. Fiyatı ise 519 TL. kapaklı dolabı, çekmecesi ve modern tasarımıyla dikkat çekici, gençleri çalışmaya teşvik eden bir görünümü var.

Bu çalışma masasının ölçüleri ise: 175 cm (yükseklik), 115 cm (genişlik) ve 62.80 cm (derinlik).

Çalışma masalarını kız ve erkek için diye ayırmayalım dedik ama İstikbal’in Diana çalışma masası belli ki odasında klasik tarzda süslemelerden hoşlanan genç kızları hedefliyor. Pembe süslemeleri ile göz dolduran beyaz çalışma masasının fiyatı 750 TL. Çalışma masasındaki döner aynanın arka yüzü ise aksesuar asmak için kullanılabiliyor.

Bu özel ürünün ölçüleri ise: 180 cm (yükseklik), 120 cm (genişlik) ve 65 cm (derinlik).

Son olarak tanıtacağımız Safran çalışma masası ise ilk olarak kırmızı detaylarıyla ilgi çekiyor. Bu detaylar sayesinde çalışma masası bir genç odasına yakışır biçimde modern ve enerjik bir görünüm kazanmış. Fiyatı: 571.80 TL.

Bu tip kapaklı dolapları bulunan çalışma masaları odanın derli toplu tutulabilmesi için daha elverişlidir. Açık raflı kitaplıkların düzenli tutulması biraz daha çaba gerektirebilir. Bu şık çalışma masasının ölçüleri ise: 165.80 cm (yükseklik), 127 cm (genişlik) ve 69.60 cm (derinlik).

Genç odası için alışveriş yaparken çocuğunuzun fikrini almayı ihmal etmeyin. Sevmediği bir mobilya çocuktaki çalışma, masa başına oturma şevkini kırabilir. Buna karşın kendisine, odasına yakıştırdığı, kullanışlı olduğunu düşündüğü bir mobilya ile çalışma ortamını sadece gençler değil herkes daha sıcak bulur ve verimli bir şekilde çalışır.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: