İkea Ofis Sandalyeleri

, , İkea Ofis Sandalyeleri için yorumlar kapalı

İkea’nın ürün katalıoğunda ofis sandalyeleri diye ayrı bir bölüm bulunmuyor ancak ofis sandalyesi olarak kullanılabilecek pek çok model seçeneği mevcut. Modern ofis dekorasyonu için uygun krom kaplama sandalyelerden ahşap sandalyelere kadar farklı tasarımları İkea mağazalarında bulabilirsiniz. Fiyatları 35 TL ile 300 TL arasında değişen sandalyeler masif ahşap, metal, plastik ve kaplama ahşap olarak farklı hammaddelerden üretilmiş. İkea’nın bu alanda diğer bir avantajı ise sandalyeyle uygun raf sistemleri, masa ve diğer aksesuarları bulabilir ve ofis dekorasyonunda bir bütünlük sağlayabilirsiniz.İkea’da satılan döner ya da sabit sandalyeler genellikle yumuşak zeminlerde kullanım için üretilmiş ancak sert zeminlerde kullanmak için aparatları ayrı olarak satılıyor. Satın almadan önce sizle ilgilenen satış temsilcisine nasıl bir zeminde kullanacağınızı söylerseniz gerekli parçaları bulacaktır.

Tüm sandalye modellerine tek bir sayfada yer vermemiz mümkün olmadığı için ofislerde kullanılabilecek bazı modelleri fiyat bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

İkea Bernhard Sandalyeİkea sandalye modelleri arasında 299 TL’lik fiyatıyla en pahalılarından biri olan Bernhard çelik iskelet ve kayın kaplama oturma alanı ve döşemelik poliüretan sünger ile üretilmiş. İlk anda tasarımı ile dikkat çeken modelin kaplaması sığır derisi ve boyanmış.

İkea Herman Sandalye

Bekleme sandalyesi, mutfak sandalyesi olarak kullanılabilecek model yaklaşık 35 TL’lik fiyatıyla çok sayıda sandalye için uygun fiyat arayanlara ideal bir çözüm olabilir. Plastikten üretilen sandalyenin beyaz, siyah ve kırmızı renkleri bulunuyor.

İkea Tobias Sandalye

Gri ve beyaz renkleri bulunan Tobias sandalyeler çelik üzerine krom kaplama. Oturma alanı polikarbonat plastik olan sandalyenin fiyatı ise 159 TL. Oldukça esnek olan sandalyenin sırt alanı ergonomik.

İkea Jules Sandalye

Bilgisayar ya da masa başında çalışanlar için oldukça rahat olan Jules döner sandalye 99 TL’ye satılıyor. Ayakları çelik olan sandalyenin oturma alanı kayın kontrplak üzeri kaplama. Yumuşak zeminlerde kullanılabilen model ayrıca yine İkea’dan satın alabileceğiniz zemin koruyucu aparat ile sert zeminleri çizmeden kullanılabilir.

İkea Moses Döner Sandalye

99 TL’lik fiyatıyla ucuz bilgisayar masası sandalyesi arayanlar için uygun bir ürün olan Moses istenirse sert zeminler için üretilen Paragraf tekerleklerle birlikte kullanılabiliyor. Ayakları sıkıştırılmış plastik olan döner sandalyenin oturma alanı suni deri.

İkea Markus Döner Sandalye

Makam sandalyesi olarak da kullanılabilen Markus döner sandalye özellikle uzun süreler boyunca masa başında çalışanların oturuş pozisyonunu koruması amacıyla özel olarak tasarlanmış. Fiyatı 369 TL olan döner sandalyenin iskeleti çelik ve okaliptüs kontrplaklar ile imal edilmiş. Baş ve boyun bölgesi destekleri ve file arka paneli ile uzun süreli oturmalarda ek kolaylık sağlıyor. Sandalyenin yeşil, siyah ve mavi renkleri mevcut.

İkea Skruvsta Sandalye

Modern dekore edilmiş ofisler için bütünleyici bir ürün olarak tercih edilebilecek Skruvsta sandalyenin fiyatı 269 TL. %65 akrilik, %35 poliüretan kaplama, plastik tekerlek, pamuklu polyester kumaş ve çelik hidrolik mekanizması ile üretilen modelin tekerlekleri halı üzerinde kullanıma uygun. Ek aparatlarla sert zeminde kullanılabilen sandalye 269 TL.

İkea Rickard Dönen Sandalye

Polipropilen plastik ve poliyamid plastik iskeleti olan modelin kaplama kumaşı %100 pamuk. 49,95 TL’lik etiketi olan model mekanizması ile 58 cm’e kadar yükseltilebiliyor.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: