IKEA Abajur Başlıkları Modelleri

, , IKEA Abajur Başlıkları Modelleri için yorumlar kapalı

Yatak odasında ya da oturma odasında aydınlatma aksesuarı olarak kullanabileceğiniz abajur başlıkları duvar renkleri ve mobilya kumaşına uygun desenlerde tercih edildiğinde son derece çarpıcı sonuçlar alınabilir. IKEA kataloğundan sizler için derlediğimiz çeşitli abajur başlıklarıyla dekorasyon stiliniz ne olursa olsun, eviniz için ilginç kombinasyonlar yapabilirsiniz. Perde ve abajur, halı ve abajur, çerçeve ve abajur rengi uyumu odada göze çarpan ve yaratıcı bir dokunuş olabilir.14 x 15 cm ölçülerindeki STYCKE abajurların fiyatı 19.95 TL. % 100 pamuk olan ve şehir manzaralarıyla resimlendirilmiş abajurlar, ışığı dekoratif biçimde yayıyor.Kumaş STYCKE abajurların şehir manzaralı değil de çiçek desenli olanları indirimde ve yeni fiyatları 15.95 TL.

 

Tek renk, pamuklu kumaştan SKIMRA abajurların göz alıcı, sıcak renklerde pek çok çeşidi var. 19 x 34 cm ebatındaki abajurların fiyatı 14.95 TL. Dilerseniz abajur olarak kullanmak yerine tavandan da sarkıtabilirsiniz.

Çelik çerçeveli kumaş abajur ALVINE’in çapı 38 cm ve boyu 24 cm. Country ya da romantik dekorasyon stillerine çok yakışacaktır. Küçük ya da büyük ampul takabileceğiniz bu abajur başlığının fiyatı 39.95 TL.

Sadelikten yana olanlar için tek renk ve aynı tonda desenli olarak düşünülmüş bu beyaz ve kibar RENATE abajur başlığının fiyatı 29.95 TL. Ölçüleri 34 cm çapında ve 33 cm yüksekliğinde.

Eğer ilkini çok sade bulduysanız RENATE modelin renkli desenlerle süslenmiş olanına bir göz atabilirsiniz. Ölçüler ve fiyat bu modelde de değişmiyor: 29.95 TL.

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: