Fransız Country Tarzı Yemek Odası İndirimde

Fransız country tarzı ahşabın sıcaklığını ve çiçeklerle bezenmiş kır manzaralarının renklerini barındırır. Bu tarz adını geçmiş yüzyıllarda Fransa’nın sahil kasabalarındaki evlerin dekorasyon tarzından almıştır. Fransız country sade görünür ama eve güçlü bir karakter katar. Açık renkler desenlerle birleşir ve ortaya iç açıcı bir görüntü çıkar.

Burada gördüğünüz takımı Dekorasyon.com adresindeki online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. Ahşap eskitme ürünler arasında yemek masası, sandalye, orta sehpa, konsol, ayna, büfe ve dresuar gibi evinizde country tarzını uygulamanıza imkan verecek pek çok ürün bulunuyor.

Fiyatlara şöyle bir göz atacak olursak:

Sandalye: 231,75 TL

90 cm x 180 cm yemek masası: 998,30 TL

Konsol: 1443 TL

Üst büfe: 739,20 TL

* Bu fiyatlar şu an (Haziran 2012) indirimli kampanya fiyatları olduğundan, bu makaleyi geç okuyanlar fiyatlarda değişiklik fark edebilir ya da ürün stoklarda tükendiği için sitede göremeyebilirsiniz.

Evde ferah bir atmosfer yaratacak, sıcak sohbetler için uygun ortamı sağlayacak, şık bir takım olduğunu düşünüyorum. Porselen ya da ferforje aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Fransız country tarzı ile yakından ilgileniyorsanız ‘Fransız Country Tarzı Dekorasyon‘ başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

© Bu Yazının Her Hakkı Saklıdır. 

Bizi Facebook'ta Bulun

Yorumlar: 1

Görüşlerinizi paylaşın »

 
 • rukiye

  Ben kendi evime bu takımın aynısını aldım süper oldu, hatta bir tavsiyede bulunabilirim. Bu yemek takımının aynısının yatak oadsı takımı da çıkmış Bahçeli Home’da, almak isteyenlere duyurulur. Ben daha önceden yatak odamı aldığım için maalesef alamadım.

   
   
   
 • Yorumunuzu Ekleyin
   
  Gravatar
  Adınız
   
   
   

   
   
 
Yapı Dekorasyon 360

Yapı ve dekorasyon üzerine farklı fikirler, yeni ürünler, fiyatlar, trendler, sektör haberleri, pratik bilgiler bulabileceğiniz güncel blog.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası hakkında bilgiler ve kullanım koşulları ile ilgili çekinceler.

Gizlilik Politikası
İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni yazı talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim