Duvar Tipi Isıtıcılar

, , 2 Comments

Eğer infrared ayaklı ısıtıcı almayı düşünüyorsanız ve ısıtıcı ayaklarıyla mekândan kaybetmek istemiyorsanız duvar tipi ısıtıcılar kullanabileceğiniz en doğru çözüm olabilir. Aslında piyasada bulunan pek çok infrared ısıtıcı duvara monte edilebiliyor ve montaj için gerekli bağlantı elemanları paketin içinden çıkıyor. Ancak ayak için ekstra para ödemek istemiyorsanız ayağı ayrı olarak satılan modellerden birini seçebilirsiniz. Isıtıcıyı satın alırken duvar ya da tavan bağlantı elemanlarının paket içinde olup olmadığını mutlaka sorun. Kış yaklaşırken çeşitli markaların, farklı kapasitelerdeki duvar tipi ısıtıcı modellerini ve fiyatlarını sizin için derledik.Kumtel Alaaddin 3000 W Duvar Tipi Isıtıcı

Fiyatı mağazalarda 190 ile 200 TL arasında değişen ısıtıcı duvara ve tavana monte edilebiliyor. Kapalı alanlarda 35 metrekareye kadar etkili bir ısıtma sağlayan modelde sıcaklığın verileceği alanı belirleyebiliyorsunuz.Ufo L/UK 1800-3000W İnfrared Isıtıcı

Uzaktan kumandalı Ufo modeli 1800-3000W aralığında çalışıyor ve etkili ısıtma alanı iç mekanlar için 18-30 metrekare arasında değişiyor. Açıldığında 30 saniye gibi kısa bir sürede ısı iletimine başlayan modelin fiyatı ise 215-250 TL arasında.

Alf 30 3000 W Isıtıcı

30 metrekare kapalı alanlarda etkili bir ısıtıcı olan Alf 30 yüksek tavanlı yerlerde, belli bölgelerin ısıtılması gereken durumlarda ve yarı açık dış mekanlarda kullanılabiliyor. Duvara montaj aparatlarını cihaz paketinde bulabilirsiniz. Bu ısıtıcı internetten en düşük 140 TL’ye satın alabilirsiniz.

Bluehouse 3000 W Elektrikli Isıtıcı

İnfrared elektrikli ısıtıcı 95-115 TL aralığında internet mağazalarında bulunabiliyor. Ayağı ayrıca satılan model oynar kafası sayesinde farlı bölgelere kolayca çevrilebiliyor. Rüzgardan etkilenmeyen Bluehouse ısıtıcı dış mekanlarda kullanılabilir.

Kumtel Zenon 3000 W Elektirikli Isıtıcı

Piyasa da 125 ile 135 TL fiyat aralığında bulabileceğiniz Zenon model ısıtıcılar ayaklı olarak da (ayaklar bazı mağazalarda hediye olarak veriliyor) kullanılabiliyor. 30 metrekare kapalı alanlarda tam olarak ısıtma sağlayan model oda termostatı ile ısı kontrolü sağlayarak otomatik olarak kapanabiliyor.

Sunny Atr-26 2600 W Duvar Tipi Isıtıcı

2 buçuk kilo ağırlığındaki bu model oturma odalarında, küçük dükkanlarda, hava akışının yoğun olduğu mekanlarda tasarruflu ısınma çözümü için ideal bir ürün. Piyasada 85-105 TL fiyatlarla bulabileceğiniz Sunny Isıtıcı için ayrı satılan ayaklardan alabilirsiniz.

Kumtel Elit 2500 W Infrared Isıtıcı

İster ayaklı olarak isterseniz duvarda kullanabileceğiniz Elit 2500 model infrared ısıtıcı farklı mağazalarda 100 ile 125 TL arasında fiyatlarla satılıyor. Kısa süreli kullanımlarda tasarruf imkanı sağlayan ısıtıcı havayı kurutmuyor ve açık alanlarda kısa süreli yağmur temasına karşı dayanıklı.

Sunny Atr-20 2000 W Infrared Isıtıcı

İstenirse ayrı satılan ayakları ile ayaklı olarak kullanabileceğiniz modelin fiyatı 85 – 100 TL aralığında. Havayı kurutmayan ısıtıcı termostatik ısı kontrollü ve açık alanlarda kullanılabiliyor.

Kumtel Ecolay 1800 W Elektrikli Isıtıcı

Kumtel’in diğer bir infrared ısıtıcı modeli olan Ecolay iç ve dış mekanlarda kullanılabiliyor. Çok kısa sürede tam fonksiyonlu olarak çalışabilen ısıtıcı yine diğer modellerde olduğu gibi tavana ya da duvara monte edilebilir. Fiyatı 60 ile 70 TL arasında.

Ufo Star 1400W İnfrared Isıtıcı

Kapıların sık sık açılıp kapandığı ısı kaybının çok olduğu dükkanlarda ve küçük alanlarda kullanmak için uygun olan Ufo modeli farklı mağazalarda 110 ile 130 TL arasında bulunabilir. Isıtıcı 3 yıl üretici firma garantisi altında.

Alf 12 1200 W Infrared Isıtıcı

Duvara ya da tavana monte edilebilen ısıtıcı düşük elektrik tüketimi ile tasarruflu ısınma çözümleri arayanlar için ideal bir ürün. İç mekanlarda 12 metrekarelik alanlara kadar tam ısıtma sağlayan Alf 12 online mağazalarda 80-90 TL aralığında bulunabilir.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

2 Responses

  1. öznur

    12/11/2011 14:56

    duvara nasıl monte edilir? resimli anlatım istiyorum ..acil

Comments are closed.