Döküm Radyatör Fiyatları

Alternatifi olan alüminyum radyatör panellerine göre ısıyı daha uzun süre muhafaza eden döküm radyatörler daha pahalı olmalarına, nakliye ve montajının daha zahmetli olmasına karşın hala pek çok kişi tarafından tercih edilmekte. Döküm radyatör fiyatları panelin kalınlığına ve modeline göre değişmekte.

Fiyatları dilim başına hesaplanan döküm radyatörleri piyasada 10 ile 40 TL birim fiyatları ile bulabilirsiniz. Bu fiyat farkı dilimin ağırlığına bağlı olarak belirlenmekte. Yani peteği kullanılacağınız alanın büyüklüğüne göre ister 3 ister 30 dilim radyatör paneli satın alabilirsiniz.

Sıfır petekler dışında daha uygun fiyatlı çözüm arayanlar için bazı alternatifler bulunuyor. Döküm radyatörlerin evin içinde alan kaybına sebep olması nedeniyle bugün pek çok kişi evindeki bu panelleri söktürerek çok daha ince olan alüminyum panelleri tercih ediyor. Bu da açığa çıkan döküm panelleri hurdacılarda ve ikinci el inşaat malzemesi alım satımı yapan yerlerde bulabileceğiniz anlamına geliyor.

Bakımını yaptırdıktan sonra dilediğiniz renge boyayarak bu radyatörleri kullanabilirsiniz. Tabii sizin ihtiyacınız olan dilim sayısında panel bulabilmek için biraz vakit harcamanız gerekebilir. Ancak bu alışverişin size sıfır radyatör fiyatı üzerinden yaklaşık %70 daha aza mal olacağını düşünürsek bu vakti harcamanıza değebilir.

© Bu Yazının Her Hakkı Saklıdır. 

Bizi Facebook'ta Bulun

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
 • Yorumunuzu Ekleyin
   
  Gravatar
  Adınız
   
   
   

   
   
 
Yapı Dekorasyon 360

Yapı ve dekorasyon üzerine farklı fikirler, yeni ürünler, fiyatlar, trendler, sektör haberleri, pratik bilgiler bulabileceğiniz güncel blog.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası hakkında bilgiler ve kullanım koşulları ile ilgili çekinceler.

Gizlilik Politikası
İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni yazı talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim