Doğtaş Masa Sandalye Modelleri ve Fiyatları

, , 4 Comments

Mutfak ya da yemek odası için masa ve sandalye seçerken ayrı ayrı parçaları birleştirebileceğiniz gibi firmaların takım halinde satılan ürünlerini de değerlendirebilirsiniz. Henüz karar vermediyseniz stilinizi belirlemek ve fiyatlar hakkında fikir sahibi olmak için aşağıda Doğtaş masa sandalye modelleri ve fiyatları ile ilgili örnekleri inceleyebilirsiniz. Hem de şu ara indirimdeler!Cevizle birlikte beyaz rengi çok güzel bir araya getiren bu takımın adı PASSIONE. Resimde tamamı görünmese de masanın ayakları U oluşturacak şekilde özel tasarımlı. Sandalyeleri daha yakından görebidiğimiz bu fotoğrafı tercih ettim çünkü nedense bu takımda benim en çok sandalyeler ilgili çekti.

Fiyatlar: Yemek Masası 1513 TL; Sandalye: 233 TL.Masa gözünüze biraz küçük görünmüş olabilir çünkü bu takım mutfak için imal edilmiş. Adı CHOICE. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi bank ve pufları var ama dilerseniz katalogdan sandalye de seçebilirsiniz. Yeri olanlar için bank mutfağı daha sıcak kalan ve yer kazandıran bir seçenek olabilir.

Fiyatlar: Yemek Masası 546 TL; Sırtlı bank: 641 TL;  Sırtsız bank: 489 TL.

Beyaz ve ceviz yine bir arada ve özellikle açık renk bir salonu açık renk yemek takımıyla tamamlayacak olanlar için mekanı ferah gösterecek bir takım. Adı: FELICIA. Sade ve yalın çizgileri tamamlayan düğmeli sandalyeler ölçülü ve şık bir hava katmış. Diğer modellere kıyasla fiyatlar da daha hesaplı.

Fiyatlar: Yemek Masası 403 TL; Sandalye: 124TL.

Şimdiye dek beyaz ve cevizden gittik ama elbette Doğtaş’da koyu renkli ve yine son derece şık masa sandalye modellerine rastlamak mümkün. Yukarıdaki fotoğrafta yer alan takımın adı: DREAM. Hemen masanın özelliğini söyleyelim, tek elle otomatik olarak açıp masayı 6 kişilik olarak kullanabiliyorsunuz. Bu özelliğin Türkiye’de bir ilk olduğunu söylüyor firma.

Fiyatlar: Yemek Masası 1932 TL; Sandalye: 312TL.

ben bu sade tasarımlı koyu renk takımı beğenerek buraya aldım fakat ne yazık ki firma sitesinde ürünle ilgili yeterince bilgi yer almıyor. Koyu renk, sade ve modern görünümlü olduğunu düşünüyorum. Adı: EMOTION. Söz ettiğim gibi bilgi eksiği vardı ve sadece sandalyenin fiyatını paylaşabiliyorum: 160 TL. Ancak sandalyeden yola çıkarak masanın da uygun bir fiyatı olabilir gibi geldi bana.

Genellikle ceviz rengiyle bir araya getirilen beyaz rengi tüm sadeliğiyle ve başka hiçbir renkle karışmadan kullanmak isteyenler için de Doğtaş’ta seçenekler var elbet. Bu takımın adı: COSMO. Beyazın dışında wenge renk seçeneği de mevcut.

Fiyatlar: Yemek Masası 267 TL; Sandalye: 108 TL. Özellikle masa fiyatı çok uygun görünüyor yalnız belirteyim, eğer bu masanın açılır kapanır modelini seçerseniz fiyatı daha yüksek olacaktır.

Yemek odası ve mutfak için ayrı ayrı takımlar düşünmüş Doğtaş. Yine mutfak modellerinden birini görüyorsunuz yukarıda: NOVA. İngiliz tarzı mutfak dekorasyonuyla ilgilenenler bu takımın mutfak için ne kadar uygun olacağını fark etmiş olabilirler. Çiçek desenli kumaş ve ahşap malzeme country tarzı mutfaklar için biçilmiş kaftan.

Fiyatlar: Yemek Masası 267 TL; Köşe L bank: 544TL.

Elbette Doğaş’ta pek çok farklı model var ve ben buraya aralarından seçerek aldım. Bu makaleyi sonlandırırken yine beyaz ve klasik tarzı olan CARMEN’i tanıtalım. Katalogdaki pahalı ama en şık takımlardan biri. Klasik tarzda ‘lükens’ masa ve sandalyeler beyaz renkle daha da seçkin bir görünüme bürünmüş.

Fiyatlar: Yemek Masası 2083 TL; Sandalye: 314 TL.

Kimi zaman pahalı ürünlere yer verdiğimde serzenişte bulunan mailler geliyor ancak bu makalede farklı bütçelere uygun masa sandalyelere yer vermeye çalıştım. Kimi zaman pahalı da olsa bize modeliyle ilham verebilecek, tarzımızı ortaya çıkarmakta yardımcı olabilecek ürünlere özellikle yer veriyorum. Kimseye işkence etmek için değil tabii ama piyasadaki en son yenilikleri bilirsek, uygun fiyatlı ürünler arasında beğendiğimiz modele rastladığımızda gözümüzden kaçırmamış oluruz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

4 Responses

  1. ayşe atalay

    14/09/2013 21:13

    çok pahalılar yeni ev döşeyenler için çok pahalı fiyatlar. biraz indirim yapabilirsiniz

  2. admin

    19/11/2013 19:06

    Ercan Bey ürün satışımız yok, sadece fikir ve öneri makaleleri yayınlıyoruz, bu nedenle ürün açıklamasını ancak ilgili firmadan talep edebilirsiniz. İyi günler.

Comments are closed.