Doğtaş Koltuk Takımları

Mobilya sektöründeki köklü ve kurumsal firmalardan biri olan Doğtaş, ürün kataloğunu da sürekli yeniliyor. Salon takımı, oturma odası ve köşe takımları gibi farklı kategorilerdeki Doğtaş koltuk takımlarına ve ürün gruplarına eklenen yeni modellere burada yer vermek istedim. Mobilya yenilemek isteyenler bu takımlara bir göz atmalı diye düşünüyorum. Modern ve rahat bir dekorasyon stiline uygun olarak tasarlanmış koltuklarla evinizde hem sıcak hem de şık bir atmosfer yaratmanız mümkün olabilir.

Innovia Plus sade ama her eve yakışabilecek modern bir tasarıma sahip. Koyu rengiyle uzun süre sorunsuz kullanılabilir gibi görünüyor. Kalabalık ve çocuklu evlerde koyu renk mobilya tercih etmek her zaman daha güvenli diye düşünüyorum. Üstelik metal iskeletiyle epey de dayanıklı olacaktır bu salon takımı. Tekli, ikili ve üçlü koltuklardan oluşan takımın toplam fiyatı 3160 TL.

Toledo koltuk takımının iskeleti kayın ağacından. Fotoğraflarda oldukça rahat ve pofuduk görünüyorlar. Koltuk ayakları da ceviz görünümlü. Üçlü, tekli ve ikili koltuktan oluşan takımın toplam fiyatı 5189 TL.

Mystic salon takımı benim en beğendiklerimden. Geleneksel mobilya tarzını bir şekilde modern tasarım anlayışı ile buluşturmuş bir tasarımı var. Ahşap gövdesi ve özel kesim ayaklarıyla dikkat çeken takımda bir üçlü, bir ikili ve bir de tekli koltuk bulunuyor. Toplam fiyat 5189 TL.

Vision modern koltuk takımının en dikkat çeken özelliği kavisli formu. Kuş tüyü dolgu malzemesiyle rahatlık garantilenmiş. Takımın kanepelerinin ayağı ceviz görünümlü, tekli koltuk ise döner, metal ayaklı. Takımın bir üçlü, bir ikili ve bir de tekli koltuk toplam taksitli fiyatı 4790 TL. Her zaman karşılaşmadığımız farklı modeliyle, ilgi çekici olduğu kesin.

Innovia köşe takımı farklı modüllerden oluştuğundan kendi dilediğiniz gibi bir oturma düzeni kurabiliyorsunuz. Üstelik açık ya da koyu renkli ve farklı desenli kumaş seçenekleri de mevcut. Fotoğrafta da gördüğünüz ayak ve yan şeritlerin evdeki diğer eşyalara uyumlu olmasını dileyenler için alternatifler düşünülmüş. Bu köşe takımında bir köşe, bir berjer ve bir de tekli koltuğun toplam fiyatı 3610 TL.

Arte L isimli köşe takımının en büyük özelliği bembeyaz oluşu. Evde beyazdan vazgeçemeyenleri aradığı köşe takımı olabilir. Fiyatı 2858 TL.

© Bu Yazının Her Hakkı Saklıdır. 

Bizi Facebook'ta Bulun

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
 • Yorumunuzu Ekleyin
   
  Gravatar
  Adınız
   
   
   

   
   
 
Yapı Dekorasyon 360

Yapı ve dekorasyon üzerine farklı fikirler, yeni ürünler, fiyatlar, trendler, sektör haberleri, pratik bilgiler bulabileceğiniz güncel blog.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası hakkında bilgiler ve kullanım koşulları ile ilgili çekinceler.

Gizlilik Politikası
İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni yazı talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim