Doğtaş Koltuk Takımları

, , 3 Yorum

Mobilya sektöründeki köklü ve kurumsal firmalardan biri olan Doğtaş, ürün kataloğunu da sürekli yeniliyor. Salon takımı, oturma odası ve köşe takımları gibi farklı kategorilerdeki Doğtaş koltuk takımlarına ve ürün gruplarına eklenen yeni modellere burada yer vermek istedim. Mobilya yenilemek isteyenler bu takımlara bir göz atmalı diye düşünüyorum. Modern ve rahat bir dekorasyon stiline uygun olarak tasarlanmış koltuklarla evinizde hem sıcak hem de şık bir atmosfer yaratmanız mümkün olabilir.Innovia Plus sade ama her eve yakışabilecek modern bir tasarıma sahip. Koyu rengiyle uzun süre sorunsuz kullanılabilir gibi görünüyor. Kalabalık ve çocuklu evlerde koyu renk mobilya tercih etmek her zaman daha güvenli diye düşünüyorum. Üstelik metal iskeletiyle epey de dayanıklı olacaktır bu salon takımı. Tekli, ikili ve üçlü koltuklardan oluşan takımın toplam fiyatı 3160 TL.Toledo koltuk takımının iskeleti kayın ağacından. Fotoğraflarda oldukça rahat ve pofuduk görünüyorlar. Koltuk ayakları da ceviz görünümlü. Üçlü, tekli ve ikili koltuktan oluşan takımın toplam fiyatı 5189 TL.

Mystic salon takımı benim en beğendiklerimden. Geleneksel mobilya tarzını bir şekilde modern tasarım anlayışı ile buluşturmuş bir tasarımı var. Ahşap gövdesi ve özel kesim ayaklarıyla dikkat çeken takımda bir üçlü, bir ikili ve bir de tekli koltuk bulunuyor. Toplam fiyat 5189 TL.

Vision modern koltuk takımının en dikkat çeken özelliği kavisli formu. Kuş tüyü dolgu malzemesiyle rahatlık garantilenmiş. Takımın kanepelerinin ayağı ceviz görünümlü, tekli koltuk ise döner, metal ayaklı. Takımın bir üçlü, bir ikili ve bir de tekli koltuk toplam taksitli fiyatı 4790 TL. Her zaman karşılaşmadığımız farklı modeliyle, ilgi çekici olduğu kesin.

Innovia köşe takımı farklı modüllerden oluştuğundan kendi dilediğiniz gibi bir oturma düzeni kurabiliyorsunuz. Üstelik açık ya da koyu renkli ve farklı desenli kumaş seçenekleri de mevcut. Fotoğrafta da gördüğünüz ayak ve yan şeritlerin evdeki diğer eşyalara uyumlu olmasını dileyenler için alternatifler düşünülmüş. Bu köşe takımında bir köşe, bir berjer ve bir de tekli koltuğun toplam fiyatı 3610 TL.

Arte L isimli köşe takımının en büyük özelliği bembeyaz oluşu. Evde beyazdan vazgeçemeyenleri aradığı köşe takımı olabilir. Fiyatı 2858 TL.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

3 Yorum

 1. Ipek

  16/12/2014 10:53

  Merhaba bir süredir sitenizi inceliyorum. Salonumda bazı değişiklikler yapmak istiyorum, fikrinize ihtiyacım var. 25m2 büyüklüğünde bir salonumuzda doğtaşın yukarıda fotoğrafını eklediğiniz innova plus koltuklar (berjerler ve yastıklar morun tonları), siyah ve metali olan yemek odası takımı, parke rengi kiraz, açık gri halı, kırık beyaz katlamalı perde, açık gri fondan oluşuyor. Ben bu salona en büyük tv nin de olduğu duvarı beyaz mat taş kaplama, diğer 3 duvarı ise morun tonlarında boyatmak istiyorum daha sıcak bir salon elde etmek istiyorum. Doğru ve yanlışları görmeme yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

 2. yd360

  16/12/2014 23:54

  İpek Hanım yanlış bir düşünceniz yok. Renk uyumunu gayet güzel düşünmüşsünüz. Tek ekleyebileceğim koltuk takımınız koyu renklerden oluştuğu için duvarda mor tonu yerine çok çok açık belki griye doğru kaçan bir lila kullanmanız olabilir. Tabii sıkı bir mor renk fanıysanız ve duvarlarınızda morun daha koyu tonunu görmekten mutlu olacaksanız daha koyu tonlar da denenebilir.

 3. Ipek

  18/12/2014 16:23

  Seçtiğim kartelanın fotoğrafını göndermek istedim ancak ekleyemedim, cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Yorum Bırakın

(*) Gerekli, E-posta adresiniz yayınlanmayacak