Çocuk Halısı Modelleri ve Fiyatları

, , Çocuk Halısı Modelleri ve Fiyatları için yorumlar kapalı

Çocuk odasına almayı düşündüğünüz her ürün için ilk önce çocuk sağlığını ve sonrasında da ürünün kullanışlı olup olmayacağını göz önünde bulundurmak önemlidir. Her ne kadar çocuklar renkli ve sevdikleri kahramanlarla süslü eşyalara bayılsalar da, sadece desen gözetilerek alışveriş yapılmamalıdır.Tabanı kaymayacak, zemini sıkı tutan, alerji yapmayan, boya vb zararlı ürün içermeyen ve kolay temizlenebilecek ürünlere yönelmekte fayda var. Halı alışverişi yaparken ürününü çamaşır makinesinde yıkanıp yıkanamayacağını ve antialerjik olup olmadığını mutlaka sorun. Bazı ürünler yerden ısıtmalı zeminlere uygun değildir. Evinizde yerden ısıtma sistemi varsa, beğendiğiniz ürünün buna uygun olup olmadığını mutlaka öğrenin.

Dekorasyon kısmında ise çocuk halısının odanın diğer mobilyalarıyla uyumlu olmasını gözetebilirsiniz ancak bundan daha çok, çocuğunuzun ilgisini çeken ve sevdiği bir model halı almanız tavsiye edilir. Çocukların odalarını kendi alanları olarak benimseyebilmeleri, odalarında oynamaktan ve vakit geçirmekten zevk almaları için bu tip ayrıntılara dikkat etmek gerekir.

Burada size bilinen markalarıni kaliteli ürünleri arasından bazı modelleri seçtik ve fiyatlarına yer verdik.SARAY HALI / SARAY KIDS

Bu renkli ve çocukların ilgisini çekecek kahramanlarla süslü halıların ölçüsü 125 x 180 cm.  Saray Halı’daki çocuk halıların fiyatı 240,75 TL.

MERİNOS / LİSANSLI ÇOCUK HALILARI

Merinos lisanslı çocuk halılarını üç ayrı ebatta bulmak mümkün. İndirimli peşin ödeme ve kredi kartıyla taksitli ödeme seçenekleri mevcut. Ölçüler ve fiyatlar şöyle:

133×190 cm / 122 TL                     100×150 cm / 72 TL                   80×120 cm / 47 TL

ROYAL HALI / CAILLOU

Son zamanlarda çocukların en yakın dostu Caillou şimdi halılarını da süslüyor. Royla Halı’nın Caillou serisi 133 x 188 cm ebatında ve fiyatı da 225 TL.

APEX / BARBIE HALI

Apex’in özellikle kız çocuklarının bayılacağı bu birbirinden cazibeli Barbie halıları kaymaz tabanlı ve anti-alerjik özellikleriyle dikkat çekiyor. 90×133 cm ebatındaki halının fiyatı 90 TL iken 133 x 180 cm ölçülerinde olanların fiyatı 180TL.

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: