Çekmeceli Bebek Beşikleri Fiyatları

, , 2 Comments

Bebeğinizin uykuya kolay geçmesi için hangi yöntemi tercih ediyorsunuz? Kucağında sallayan, ayağında sallayan, uykuya dalana kadar bütün evi gezdiren, bebek arabasında dolaştıran ya da artık kim bilir hangi kaynakta okuduğu yeni bir yöntemi deneyen pek çok anne var. Beşikli yataklar bebeği sallayarak uyutmanın pratik yollarından biri gibi görünüyor. Üstelik şimdilerde bu mobilyaları çekmeceli üretiyorlar ve böylelikle eşya da alabildiği için bir taşla iki kuş vurulmuş oluyor. Dışarıdan bakıldığında sabit görünen beşikler özel mekanizmaları sayesinde içeriden sallanma özelliğine sahipler. Yani beşiğin dış cephesi sabit kalıyor ama yatağı sallayabiliyorsunuz.Burada size fikir vermesi için farklı firmaların çekmeceli beşik modellerini ve fiyatlarını derledik.Bebefix.com‘da bulabileceğiniz bu ürünler farklı renklerde üretilmiş, böylece bebeğinizin odasındaki diğer renklerle uyumlu bir tanesini seçebilirsiniz. Bu ürünlerin peşin fiyatı KDV dahil 217.26 TL.

Sevimli yunus balığıyla süslenmiş bu çekmeceli beşiğin farklı renk ve desende olanları da var. Ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için Alkiraz Bebe‘yi arayabilirsiniz. Telefon: (0212) 668 63 86

Hem sevimli hem işlevsel olan bu ayıcıklı beşik Bebekom.com‘da satışta. Yeşil renkli olanı da var. Ürünün fiyatı: 476.08 TL.

Çilek bebek odalarında çok sevimli ve kullanışlı yataklar var. Renkler ve desenler capcanlı. Firmayla iletişime geçmek isterseniz: 0800 293 40 50 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Derzli beşik kategorisi altındaki bu hem zarif hem de kullanışlı ürünü Şeker Genç Bebe‘de bulabilirsiniz. İstanbul, Başakşehir’deki firmanın irtibat numarası: (0212) 675 00 88

Onca hazırlığın arasında çekmeceli bir beşik sonradan aklınıza geldiyse telaşa gerek yok. Online alışveriş yaparak da bu ürünü satın alabilirsiniz. Hepsiburada.com adresine gidip, De Mobilya’nın Kaplumbağa Sihirli Beşik ürününü aratabilirsiniz. Peşin fiyatı KDV dahil 252.97 TL.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

2 Responses

  1. mustafa

    27/02/2014 00:11

    Mağazanız nerede ve neden adam gibi telefon numarası koymuyorsunuz İnternete?

  2. admin

    28/02/2014 19:08

    Mustafa Bey bizim bir mağazamız yok. Siteyi biraz inceleyebilirseniz, dekorasyonla ilgili hemen her konuda ipucu ve fikir verdiğimizi ama hiç satışın olmadığını görebilirsiniz.

Comments are closed.