Camlı İç Kapı Modelleri

, , Camlı İç Kapı Modelleri için yorumlar kapalı

İç mekanlar için yeni bir kapı seçerken göz önünde bulundurabileceğiniz bir iki nokta bulunuyor. Bunları sesi azaltma, stil ve tasarım olarak özetleyebiliriz. Doğru kapıyı seçmeniz evinizi daha işlevsel ve görsel olarak da daha estetik kılabilir.Camlı bir kapı almaya karar verirseniz karşınıza farklı özellikleri olan ve elbette farklı tasarımlarda pek çok kapı çıkacaktır. Her zamanki gibi ne kadar bütçe ayırdığınıza bağlı olarak hem sesi fazla geçirmeyecek hem de iyi tasarımlı bir model bulmanız mümkündür.

Kapı Renk Kartelası

Evde kapıların birbiriyle uyumlu olması görsel bir bütünlük sağlayacaktır. Mobilyalarınızın, duvarlarınızın ve zemininizin rengine uygun bir renk seçmeniz önerilir. Beyaz ve siyahın ağırlıklı olacağı bir salonun girişinde ceviz bir kapı görüntüyü bozabilir. Bunun yerine lake ve camlı bir kapı daha şık duracaktır.

Alışveriş öncesinde birkaç fotoğrafa bakmanız ve ürünleri incelemeniz yerinde olur. Çabuk zarar görmeyecek, şişme ya da sarkma yapmayacak, kaliteli malzeme kullanılmış kapılara yönelmelisiniz.Burada özellikle camlı, iç kapı modellerine yer verdik. Fiyat konusunda kapı firmaları maalesef oldukça ketum. Burada adı geçen şirketleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Genel olarak bir fiyat aralığı vermek gerekirse 100 TL’den başlayarak, 250, 350, 550 TL olmak üzere markasına ve ürün özelliklerine göre farklı farklı fiyatlandırılmış camlı kapı modellerine rastlayabilirsiniz.

Kapı Dünyası‘ndan kayın kaplama, ceviz eskitme rengi ve desenli camlı kısaca değişik tasarımlı bir ürün. Tasarımda genel hatların dışına çıkılmış. Geometrik desenleri bu kapıyı pek çok dekorasyon tarzına uydurabileceğiniz anlamına geliyor. Telefon: (0224) 453 53 73, Bursa.

Dream Door‘dan meşe kaplama üzerine siyah lake cilalı şık bir ürün. Dekoratif camıyla farklı bir havası var. İletişim: (0216) 478 45 83, İstanbul-Çiftehavuzlar.

Indoor Life‘tan biri lake diğeri ahşap iki farklı model. Elbette daha pek çk farklı modelleri mevcut. İlk ürünü çift kanatlı kapılara bir örnek olarak buraya aldık. İkinci ürün ise kumlu, bizoteli cam örneği. Telefon: (0216) 302 43 00, Selamiçeşme / İstanbul.

Edoor‘dan geniş cam dekoruyla sade ve şık bir kapı. Pek çok farklı renk seçeneğiniz var. Bilecik’teki firmanın telefon numarası: (0228) 325 44 44.

DİKKAT FUAR VAR!

Bu arada eğer ilginizi çekerse, 19 – 22 Ocak 2012 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde, Kapı Fuarı’nın 6.sı gerçekleştirilecek. Ziyaretçi ya da katılımcı olmak isteyenler Doorfair.com’dan ayrıntılı bilgi alabilirler.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: