Cam Tuğla Fiyatları

Ofis bölmesi, işyerlerinde karşılama bankosu arkası, apartman girişleri, açık yüzme havuzları ve evlerde dekoratif ürün olarak sıkça kullanılan cam tuğla fiyatları seçeceğiniz cam tuğlanın özelliğine, yani modeli ve kalınlığına göre tanesi 3.5 TL ile 9-10 TL arasında satılmakta. Dalgalı cam tuğla fiyatları piyasada 7 TL iken en sık kullanılan baklava cam tuğla fiyatı 3.5 TL.

Bazı yapı marketlerde ve online satış mağazalarında bulabileceğiniz cam tuğla fiyatları ise şöyle;

Praktiker yapı marketlerde satılan renkli cam tuğla fiyatları resimde gördüğünüz mavi cam tuğla 7.99TL, bronz 7.99TL, yeşil 7.49 ve kırmızı cam tuğla için 9.89 TL. Tuğla ölçüleri ise 19×19 ve 8 cm kalınlığında.

Yine Praktiker’de satılan çift desenli şeffaf cam tuğla (1) 3.69TL, damla desenli (2) 3.69TL, dalga desenli cam tuğla (3) 3.69TL ve sarı olan 7.69TL. Tüm bu cam tuğlalar 19X19X8 cm ölçüsünde.

Malzemem.com online satış sitesinde satılan cam tuğla fiyatları ise havale indirimli olarak 7.44TL’ye geliyor. Bu tuğlaların ölçüleri de diğerleri gibi 19x19x8.

Cam Tuğla Seçerken;

Cam tuğlayı kullanacağınız alana göre özel modeller bulunmaktadır. Bazı cam tuğlalar sadece iç mekanlarda ya da dış mekanlarda kullanılabilmektedir.

Cam tuğlanın alternatifi olan akrilik tuğlalar daha hafiftir ve cam kadar uzun dayanabilirler.

Camın rengine ve modeline göre güneş ışığını çok geçiren ve hiç ya da az geçiren farklı modeller bulabilirsiniz.

Cam tuğlanın kullanılacağı alana göre farklı ölçülerde tuğlaları piyasada bulabilirsiniz. En çok üretilen ölçü 19×19′dur.

Tuğla döşenecek alanda kullanılacak tuğla sayısının üzerine %10 daha koyun. Çünkü montaj sırasında kırılma, çatlama, çizilme sonucu bazıları kullanılmaz hale gelebilir.

Seçeceğiniz firmanın işçiliğinden emin olmak için referanslarını inceleyin.

© Bu Yazının Her Hakkı Saklıdır. 

Bizi Facebook'ta Bulun

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
 • Yorumunuzu Ekleyin
   
  Gravatar
  Adınız
   
   
   

   
   
 
Yapı Dekorasyon 360

Yapı ve dekorasyon üzerine farklı fikirler, yeni ürünler, fiyatlar, trendler, sektör haberleri, pratik bilgiler bulabileceğiniz güncel blog.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası hakkında bilgiler ve kullanım koşulları ile ilgili çekinceler.

Gizlilik Politikası
İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni yazı talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim