Bellona Yeni Battaniye Modelleri ve Fiyatları

, , Bellona Yeni Battaniye Modelleri ve Fiyatları için yorumlar kapalı

Soğuk kış günlerinde salonda bulunduracağınız battaniyenin zamanla ev halkı tarafından paylaşılamadığını görünce bir yenisini daha eklemeyi düşünebilirsiniz. Şimdiye dek salonda battaniye bulundurmayanlar ise Bellona‘nın Softy serisindeki pamuklu battaniyelerinin yeni modellerine bir göz atarak bu fikri değerlendirebilirler.Meteoroloji yavaş yavaş kar haberlerinden söz etmeye başladı. Evde televizyon karşısında otururken doğalgazı sonuna kadar açmadan, sizi pratik bir şekilde ısıtacak battaniyelere bir şans verebilirsiniz. Yukarıdaki renkli ‘Eylül‘ battaniyenin uyumlu renkleri ve modern tasarımı hem sizi ısıtacak hem de salona hareket getirecek nitelikte.

Battaniyelerin her modeli için hem tek kişilik (160 x 220 cm), hem de çift kişilik (200 x 240 cm) seçenekler mevcut.Fiyatlara gelince: Tek kişilik ürünlerin peş,in fiyatı 73,20 TL. Çift kişilik battaniyelerin peşin fiyatı ise 94,20 TL. Bu fiyatlar az önce belirttiğim gibi peşin fiyatlar. Taksitli alış verişlerinizde 4 – 5 TL’ye kadar bir artış olabilir.

Pastel tonlarındaki renkleri, iri dairelerle birleştiren sade bir model. Gri ve kahverenginin ağırlıkta olduğu salonlarda dekoratif özelliği daha çok öne çıkacaktır. Bu modelin adı ‘Beren‘. Tüm battaniyeler % 60 oranında pamuk içerdiğinden son derece yumuşaklar ve  sıcacık tutuyorlar.

Yine gri, siyah ve beyazın ağırlıklı olduğu evlerde klasik deseniyle hem dekorasyonunuzu bozmayacak hem de sizi sıcacık tutacak bu modelin adı ‘Elfin‘.

Desenlere soğuk bakıyor ve dekorasyonda sade kumaşlardan yana tercih kullanıyorsanız, size göre de bir Softy battaniye var. Bu modelin adı ‘Skoç‘. Skoç battaniyenin hem krem rengi hem de bej rengi bulunuyor. Koyu renk mobilyalı salonlarda kullanıldığında mekana ferahlık katabilir.

Softy serisinde elbette son yıllarda evlerde oldukça sık karşımıza çıkan ve dekorasyona ilginç bir hava katan hayvan desenlerine de yer verilmiş. Leopar deseni öyle bir desen ki, kimi hiç tahammül edemez ama kimi de mümkün olsa her aksesuarı leopar desen seçebilir. Bana kalırsa battaniye bu deseni daha iyi taşıyan, desenin anlam kazandığı bir ürün.

Hayvan desenleri deyince, işte benim evlere en çok yakıştırdıklarımdan biri, siyah beyaz zebra deseni. Renkli mobilyalarla birlikte de kimi zaman bir kontrast yaratarak çok hoş sonuçlar verdiği oluyor. Kırmızı bir kanepede de bu battaniye çok güzel durabilir örneğin.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: