Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Özellikle girişi dar olan evlerde hem ayakkabılık olarak hem de mont asmak için portmanto kullanılması gerekebilir. Girişin dağınıklığını toparlayacak ve burayı daha da darlaştırmayacak kapaklı ve çekmeceli modeller tercih edilmelidir. Aynalı portmantolar hem mekanı daha ferah gösterir hem de kapıdan çıkmadan kendinize bir göz atmanız açısından kullanışlıdır.

Portmanto renginin ve çizgilerinin kapılara ve evin diğer mobilyalarına uygun seçilmesi dekorasyonda bir bütünlük yaratır ve böylelikle portmanto girişte tek başına bir dolap gibi değil de evin bir parçası olarak algılanır.

Bellona Beta portmantonun fiyatı 412,80 TL. Krem rengi dişbudak ağacı portmanto ufak antrelerde rahatlıkla kullanılabilir. Çekmecesi ve kapaklı alt bölümüyle dağınıklığı kolayca toplayacaktır.

Beta modelin ceviz renkli olanının fiyatı da yine 412,80 TL.

Aynalı kapaklı bölmesiyle çok sayıda ayakkabı alabilen Helina portmantonun fiyatı 897 TL.

Ayakkabıları pratik bir şekilde dizebildiğiniz ve üst bölümde mont asmak için geniş yeri bulunan Life portmantonun fiyatı 498.60 TL.

Lifos portmantonun kapaklı ayakkabı bölümünün kapağında boy aynası bulunuyor. Fiyatı 596.40 TL.

Nova portmantonun iki farklı rengi var. Aynalı kapağı açtığınzda karşınıza pek çok kullanışlı raf ve bölme çıkıyor. Fiyatı 625.20 TL.

© Bu Yazının Her Hakkı Saklıdır. 

Bizi Facebook'ta Bulun

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
 • Yorumunuzu Ekleyin
   
  Gravatar
  Adınız
   
   
   

   
   
 
Yapı Dekorasyon 360

Yapı ve dekorasyon üzerine farklı fikirler, yeni ürünler, fiyatlar, trendler, sektör haberleri, pratik bilgiler bulabileceğiniz güncel blog.

Gizlilik Politikası

Sitemizin gizlilik politikası hakkında bilgiler ve kullanım koşulları ile ilgili çekinceler.

Gizlilik Politikası
İletişim

Sitemiz ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni yazı talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim