Bej Yatak Odası Halı Modelleri & Fiyatları

, , Bej Yatak Odası Halı Modelleri & Fiyatları için yorumlar kapalı

Pek çok kişi halıların yumuşak dokusunu, dayanaıklılığını ve hesaplı oluşunu düşünerek yatak odası zemininde halı kullanmayı tercih eder. Halı aynı zamanda ayak sesini azaltır ya da sabah uyandığınızda soğuk bir zemine basarak güne başlamamış olursunuz. Halı seçerken yatak odası duvar rengi ve mobilya ile uyumlu ve birbirini tamamlayıcı renkleri tercih etmelisiniz. Burada bej rengi yatak odası halı modellerine örnekler bulabilirsiniz. Bej renk pek çok renkle uyumlu olabilen ve odayı ferah gösteren renklerden biridir.Bu tip açık renk halılar genellikle yetişkin yatak odaları için uygundur. Eğer yatak odanız aynı zamanda çalışma odanızsa yine koyu renkli bir halı tercih etmeniz yerinde olur.

Burada 3’lü set halinde gördüğünüz bu yatak odası halıları modelleri, uzun parça yatağın ayak ucuna ve diğer ikisi de yatağın her iki yanına serilerek kullanılıyor. Böylelikle yatağın altı boş bırakılmış oluyor. Bu şekilde halıların temizliği ve kullanımı da kolaylaşıyor.Bu fotoğraftaki düz bej renk yatak odası halı takımı  İstikbal Fashion. Fiyatı: Uzun halı: 229,80 TL. Küçük halıların tanesi: 111,60 TL.

Bej zemin üzerine çiçek desen çerçeveli, akrilik, şık bir takım: İstikbal Harmoni. Toplam setin fiyatı: 314.40 TL. Yatak odanıza halı alırken doğru ölçülerde alış veriş yapmaya özen gösterin. Halı sermeyi düşündüğünüz alanı ölçün. Ya da beğendiğiniz halıların ölçüsünü alıp daha sonra odanızla karşılaştırabilirsiniz. Ancak ölçüleri bilmiyorsanız alışveriş yapmayın. Bu halıların ölçüleri ise: uzun halı 75 x 310 cm. Kısa halının ölçüleri: 75 x 150 cm.

İstikbal’den bej ve beyazı buluşturan, Fashion serisinden bir başka polyester model. Yumuşaklığı fotoğraftan bile belli oluyor neredeyse. Uzun halının fiyatı: 229.80 TL. Kısa halıların tanesi ise 111.60 TL.

Biraz da Bellona yatak odası halı modellerine bakalım. Bej renkli halılar içerisinde bu çiçek desenini ve kahverengi tonlarını birleştiren halılar oldukça şık duruyor. Life adlı akrilik serinin toplam fiyatı 318 TL.

Yine Bellona’dan bu kez farklı desenlerde ama nej rengin hakim olmaya devam ettiği başka bir model. Serinin tolam fiyatı önceki model gibi 318 TL.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: