Banyo Küveti Modelleri & Fiyatları

, , Banyo Küveti Modelleri & Fiyatları için yorumlar kapalı

Banyo küveti denildiğinde eskiden akla büyük banyolar gelirdi. Şimdi artık özel formlarıyla her tip banyoya uyum sağlayabilen çok çeşitli küvet modelleri var. Kare, köşeli, yuvarlak, oval, gömme ya da ayaklı küvetlerden biri sizin banyonuza uyabilir. Masaj sistemli küvetler de belli ki revaçta. Hemen her firma ürün portföyüne eklemiş.Banyo küveti, banyoda uzun kalmayı sevenler, çocuklu aileler ve ayakta yıkanmakta zorluk çekenler için ideal olabilir. Banyoda şık durduğu da bir gerçek. Burada birkaç firmanın küvet modellerine ve küvet fiyatlarına yer verdik. Bazı tanıdık markaları burada göremeyişinizin nedeni, fiyatlarını internet sitelerinde yayınlamıyor oluşları.

Kale firmasının bu hidrolik sistemli köşe küvetinin adı Troy. Fiyatı ise KDV dahil 1.321,60 TL. 120 x 120 cm ölçüleriyle pek çok banyoya rahatlıkla sığdırılabilir. Oturmalı oluşu da pratik kullanım sağlıyor. Müşteri danışma hattı (0212) 371 52 76.Waterway‘in bu küvetini masaj sistemi olmadan standart bir şekilde almak isterseniz fiyatı 433 TL.Ölçüleri 140 x 70 cm. Dilerseniz hidromasajlı modelleri de var. Ayrıca yastık veya sensörlü ısıtıcı gibi aksesuarlarını da alabilirsiniz. Size en yakın firma bayisini öğrenmek için (0212) 683 85 85 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Yurtbay‘dan 90×90 ölçülerinde banyonuza kolayca sığdırabileceğiniz, 325.68 TL değerinde  kare küvet. Havale ile yapılan alışverişlerde indirim var ve ürünün 5 yıl garantisi bulunuyor.

Prestij‘in bu akrilik ve ayaklı küvetinin yastıkları da tam bir konfor sağlıyor. Klasik tarzı modern bir anlayışla yeniden tasarlamışlar. Bu özel küvetin fiyatı 1950 TL. Firmanın telefonu ise (0212) 580 64 62 Küçükçekmece, İstanbul.

Aşağıdaki küvetleri ise fiyatları olmamasına rağmen farklı modeller oldukları için, bu tip renkli ya da ayaklı banyo küvetleri arayanlar için buraya almak istedik.

Nasa Duş‘tan ayaklı ve nostaljik bir görünümü olan değişik bir küvet. Firmanın numarası (0534) 963 86 61 Sultanbeyli / İstanbul.

Balkan Küvet‘in renkli modellerinden biri. Belki de siz leylak rengini görmek istersiniz. Cesurca düzenlenen banyolar için doğru adres olabilir. Telefon numarası (0232) 281 67 89, İzmir.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: