Bambu Çamaşır Sepeti Modelleri & Fiyatları

, , Bambu Çamaşır Sepeti Modelleri & Fiyatları için yorumlar kapalı

Bambu ağacı suya ve neme dayanıklı çok da sağlam bir ağaçtır. Asya’da pek çok ülkede sadece sepet ya da mobilya yapımında değil hayatın her alanında köprüler, su boruları, şapka ya da silah yapımında kullanıldığı olur. Sepet malzemesi olarak da oldukça elverişli bir malzemedir. Burada çamaşır sepetlerine yer verdik. Farklı modelleri ve renkleriyle bu doğal malzemenin banyoda işlevselliğinin yanı sıra dekoratif katkısıyla da öne çıkacağı kesin. İşte bazı bambu çamaşır sepetleri modelleri ve fiyatları:Tekzen yapı marketlerdeki bu renkli ve ilginç formlu bambu sepetin fiyatı 14.90 TL. Banyosuna sıcaklık katmak isteyenlerin aradığı ürün olabilir.

Hepsiburada.com‘da bulabileceğiniz çeşitli bambu sepetler arasında mavi tonlarıyla dikkat çeken bir tanesi. 2 yıl garantili ürünün fiyatı 38,55 TL.

Hasircim.com‘daki bu kumaşlı ürünlerin kumaşını çıkarıp yıkayabiliyorsunuz. Kirli sepetini dezenfekte etmeye uğraşanlara müjde! Farklı boylardaki sepetlerin fiyatları 25 TL ile 45 TL arasında değişiyor.

Hanedan Züccaciye‘nin renkli ve beyaz kapaklı ürünleri hem şık hem de kullanışlı görünüyor. Farklı renklerde, kapakları renkli olanları da var. Sitede fiyatlara ulaşamadım, mağazanın telefonu (0212) 659 79 23, Mahmutbey.

Praktiker‘in bu çamaşır sepetleri hem sadeliği hem modern tasarımıyla en çok tercih edilen ürünlerden biri. Fiyatı da çok uygun. İndirimli reyondaki ürünlerin fiyatları ölçülerine göre 11.99 TL ile 39.99 TL arasında değişiyor.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: