Bahçe Salıncak Modelleri ve Fiyatları

, , 4 Comments

Çocukken salıncağı herkes sever ama yetişkinlere soracak olursak salıncak hayatlarından çıkalı epey zaman olmuştur. Bir bahçeniz ya da verandanız varsa salıncak keyfini yeniden yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Burada farklı markaların bahçe salıncak modellerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz.Bellona / Sella Salıncak

Fiyatı: 778.20 TL.Salıncağı bahçenin en gölgeli köşesine yerleştirmeye çalışmayın. Aksine bu eğlenceli mobilyayı güzel havanın ve güneşin tadını çıkarmak için kullanmalısınız. Yukarıda Bellona’nın ‘Sella’ isimli modelini görüyorsunuz. Böyle bir mobilyayı ücra köşelerde saklamak haksızlık olmaz mı?

Bellona / Zambak Salıncak

Fiyatı: 1245 TL.

Bellona’nın Zambak modeli en çok karşınıza çıkacak olan klasik bahçe salıncaklarından biri ancak malzemesi ve iki yanına yerleştirilmiş, sehpa görevi gören çıkıntılarıyla göz dolduruyor. Bahçenin doğallığını bozmayacak, konforlu bir model.

Rattan-ahşap bahçe salıncakları dayanıklı ve şık görünümlüdür ancak fiyatları plastik ya da metal salıncaklara göre daha yüksektir.

Koçtaş / 3 Kişilik Metal Salıncak

Fiyatı: 199.90 TL.

Metal salıncaklar ahşap salıncaklara kıyasla çok daha hesaplıdır. Salıncak malzemesine karar verirken fiyat, dayanıklılık ve işlevsellik ön plana çıkar. Elbette bahçedeki diğer mobilyalarınızın malzemesi de önemlidir. Hava koşulları ve salıncağın ne sıklıkta kullanılacağı benzeri sorular size uygun malzeme hakkında ipucu verebilir.

Koçtaş / Aruba 3 Kişilik Minderli Salıncak

Fiyatı:  449.90 TL.

Bahçe salıncağı alırken her ev kendi ihtiyaçlarını ön planda tutmalıdır. Çocuklu aileler için emniyet öne çıkarken, evde tek kişi yaşıyorsa daha küçük ve dekoratif bir ürün veranda için yeterli olabilir.

MUDO / Reyes Salıncak

Fiyatı:  356 TL.

Bahçe salıncağının dekoratif özelliği küçümsenmemeli. Yukarıda Mudo’dan ferforje salıncak modelini görüyorsunuz. Bir bahçe ya da verandadaki en dikkat çekici mobilya olmaya aday. Mudo’nun 2012 yılı bahçe mobilyalarına başka örnekler de görmek isterseniz ‘Mudo Concept Bahçe Mobilyalarında İndirim‘ başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Evimister.com / And Koltuklu Salıncak

Fiyatı:  184 TL. (Bu indirimli fiyattır, fiyat değişikliği olabilir.)

Sabit bir bahçe koltuğu gibi dursa da öne arkaya sallanabilen ilginç bir model. Dışarıdan salıncak gibi görünmediği kesin. Sürprizli bir mobilya olduğu kesin. Özellikle bahçeler için tasarlanmış yeşil renkteki koltuk-salıncak için Evimister.com adresini ziyaret edip ‘salıncak’ sözcüğünü sitede aratarak bu ürünü online satın alabilirsiniz.

NOT: Burada yer alan fiyatlar 2012, Nisan ayı fiyatlarıdır. Bu makaleyi okuduğunuz tarihe bağlı olarak ürünlerin fiyatları değişmiş ya da salıncaklar stoklarda tükenmiş olabilir.

Aşağıda göreceğiniz salıncak modellerinin altına firma ismini ve web sitesini not ettim. Fiyat bilgisi için firmayı aramalısınız çünkü internette yayınlamıyorlar. Yukarıdaki örneklerden yola çıkarak malzemesine göre salıncakların fiyatları ile ilgili bir fikriniz de oluşmuştur diye düşünüyorum.

BMS Mobilya Dekorasyon / Bmsmobilya.com / (0216) 415 58 60 numaralı telefondan fotoğraftaki rattan salıncağın fiyatı öğrenilebilir.

Sette Home Garden / Settehome.com / (0216) 526 62 40 no’lu telefonu arayarak çelik halatların taşıdığı bambu salıncağın fiyatını öğrenebilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

 

4 Responses

 1. Bebek Odası

  01/10/2012 20:52

  Bu salıncakları nereden bu fiyata temin edebiliriz?

 2. admin

  02/10/2012 12:45

  Makalede adı geçen firmalarda bu salıncakları bulabilirsiniz. Kampanya sonlandırılmadığı takdirde indirimli fiyatlarla ürünler satın alınabilir.

 3. seda

  23/06/2014 14:17

  Mrb ben bu salıncaktan almak istiyorum birkac mağazanıza baktım ama ürün yok geliş süresi de bir ay deniyor, bu konuda yardımcı olur musunuz, hangi mağazanızda bulabilirim, İstanbul’dayım yada bir telefon alabilir miyim yardımcı olabilecek birinin iyi günler.

 4. admin

  23/06/2014 15:20

  Seda Hanım biz ürün satışı olan bir firma değiliz, bilgilendirme yazıları yayınlayan bir dekorasyon bloguyuz. Makalede farklı firmalar söz konusu, hangi firmanın salıncağını beğendiyseniz o firmayla iletişim kurmanız, o firmanın genel merkezini aramanız ya da satış bölümüne e-mail atmanız gerekir. Bizim yapidekorasyon360.com olarak bir ürünümüz, mağazamız, satışımız ya da yapı hizmetimiz bulunmamaktadır. İyi günler.

Comments are closed.