Ahşap Masa Sandalye Fiyatları

, , Ahşap Masa Sandalye Fiyatları için yorumlar kapalı

Hesaplı fiyatları için tercih edilen ağaç görünümlü plastik masa ve sandalyeler ile sıkıştırılmış talaştan elde edilen panel mobilyalar binlerce model seçeneğiyle mobilya mağazalarında ya da yapı marketlerde bulunabiliyor. Hatta bazı yapı marketlerde paneli ve masa ayaklarını kendiniz seçip istediğiniz masayı orda bulunan marangoza yaptırmanız mümkün. Bu seçenek yerel marangozhanelerde de geçerli. Tasarımını beğendiğiniz masanın fotoğrafını usta bir marangoza götürüp aynı ağaçtan ya da daha ucuz olan alternatif bir ağaçtan benzerini yaptırabilirsiniz.Ahşap masa ve sandalye fiyatları üzerinde en büyük etken kullanılan hammadde. Yani yukarıda bahsettiğimiz sıkıştırılmış talaştan elde edilen panel ürünler ağacın kendisinin kullanıldığı masif modellere göre çok daha hesaplı. Eğer masif ağaç masa ve sandalye arıyorsanız burada da iki alternatifiniz bulunuyor. Çam gibi hesaplı ağaçlar ve meşe gibi daha sağlam olan pahalı ağaçlar. Tabii eğer hazır mobilya almayı düşünmüyorsanız modelin gerektirdiği işçilikte fiyatı yükseltecektir.

Biz çeşitli mobilya markalarının ve yapı marketlerin satışını yaptığı ahşap masa ve sandalye fiyatları hakkında bir fikriniz olması açısından mevcut bazı modelleri ürün özellikleri ve fiyatları ile bir araya topladık. Aşağıda bahçe için kullanılan ahşap masa ve sandalye modelleri ile iç mekan mobilyaları olarak iki farklı kategoride ürünlerin fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

Ikea Ahşap Masa Sandalye Fiyatları

İkea’da satılan masif çamdan üretilmiş Bertil model ahşap sandalye şeffaf akrilik vernikle çizilmelere karşı korunmuş. Sandalyenin fiyatı 79,95 TL ve fiyata minder dahil değil.İkea Bertil Ahşap Sandalye Fiyatı

Yine diğer bir ahşap sandalye modeli olan Borje minderiyle birlikte 89,95 TL‘ye satılıyor. Çıkarılabilir kılıf makinede yıkanabiliyor. İç mekan kullanımına uygun. Masif kayın ağacından üretilen sandalyenin beyaz, huş, kahverengi ve meşe renkleri mevcut.

Kaplama huş ağacı ve krom ayaklara sahip olan Gilbert sandalye modeli beyaz ve siyah renklerde üretilmiş. Restoran, kafe gibi alanlarda istifleme için uygun olan model üst üste konabiliyor ve depolandığında az alan kaplıyor. Minderi ayrıca satılıyor. Kaplama ahşap sandalyenin fiyatı 89,95 TL.

Eskitilmiş görünümlü, beyaz ve siyah renklerde bulabileceğiniz Ingolf sandalyenin fiyatı 139 TL. Masif çam ağacından üretilen sandalye için uygun minderleri yine Ikea’da bulabilirsiniz.

Masif huş ağacı kullanılan Bjorkudden masa 229 TL‘ye satılıyor. Ahşap yemek masasının ölçüleri 119×74 cm. Masa Şeffaf poliüretan, akrilik bazlı vernik ile çizilmelere karşı korunmuş.

İstikbal Ahşap Masa Sandalye Fiyatları

İstikbal’in bahçe mobilyaları kataloğunda yer alan Solar sandalye satış fiyatı 154,80 TL. Aynı takım içerisinde yer alan masa 694,20 TL’ye tekli koltuk ise 226,80 TL’ye satılıyor.

Yine İstikbal Mobilya’nın dış mekan mobilyaları kategorisinde yer alan Riva sandalye tekli olarak 181,20 TL‘ye aynı model masa ise 524,40 TL’ye satılıyor.

İstikbal Aqua masa takımında bulunan sandalyeler tekli olarak 184,80 TL oval masa ise 697,20 TL’ye satılıyor.

İstikbal’in mutfak masa ve sandalye koleksiyonunda bulunan Favori masa ve sandalye seti fiyatları ise şöyle; tek sandalye 90TL, masa 207 TL.

Doğtaş Mobilya Ahşap Masa Sandalye Fiyatları

Doğtaş’ın Diva sandalye modeli 101 TL. Yemek masası sandalyesi olarak iç mekan kullanımına uygun olan ürün şu anda indirimde ve kredi kartına 12 taksit avantajı bulunuyor.

Ahşap üzeri kumaş kaplama olan Idea modeli “konsept sandalye” koleksiyonunda satılıyor ve fiyatı 285 TL.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: