Açılır Kapanır Cam Masa Modelleri

, , Açılır Kapanır Cam Masa Modelleri için yorumlar kapalı

Açılır kapanır masalar özellikle küçük mekanlar için kullanışlı olur. 4 kişiye kadar kapalı halde kullanabileceğiniz masayı misafir geldiği takdirde açarak genişletebilir ve masada daha çok kişi için yer açabilirsiniz. Açıldığı zaman masanız elbette mekanı daraltacaktır; fakat bu durum sadece kalabalık günlerde yaşanacağından, gündelik hayatınızda yerden kazanıp rahat edebilirsiniz.Bu tip bir masa satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, bu masaların kapalı durumdaki ölçülerini değil, açık haldeki ölçülerini hesaba katarak ürün seçmenizdir. Örneğin mutfağa kapalı halde sığdırdığınız masayı açmak için hiç yeriniz yoksa bu durumda masanın hiçbir esprisi kalmaz.

Alışveriş esnasında masanın nasıl açılıp kapandığına dair yeterince bilgi aldığınıza emin olmalısınız. Kaliteli bir ürün fazla bir kol gücüne ya da çeşitli cambazlıklara gerek kalmadan kolayça açılıp kapanabilir olmalıdır. Özellikle de konu cam masa ise, güvenlik son derece önemlidir. Masayı açıp kapatırken ne siz ne de masa fazla zorlanmamalı ki istenmeyen kazalar yaşanmasın.

Gelelim piyasada ne tip ürünler bulunduğuna:Gövdesi metal olan bu masa için renkli camlardan birini seçebilirsiniz. Kırmızı, yeşil ya da renksiz cam seçenekleri mevcut. Kapalı halde 110 x 70 cm ölçülerindeki masanın açılabilir her bir kanadının boyu 30 cm. Bu durumda masanızı 170 cm’e kadar uzatabilirsiniz. Fiyatı: 464,92 TL Firma: Settehome.com

Bu ürünü kırmızı yerine siyah ya da beyaz olarak da bulabilirsiniz. Oval ya da dikdörtgen modellerden birini seçebilirsiniz. Açık halde 140 ya da 150 cm’e kadar ulaşabiliyorlar. Fiyat bilgisini öğrenmek için Yalçın Mobilya‘yı arayabilirsiniz. İrtibat: (0224) 244 71 68.

Yandan açılan bu cam masanın da diğer renklicamlı modellerde olduğu gibi farklı renkleri var. Riva Mobilya‘dan masa hakkında daha detaylı bilg alabilirsiniz. Adana’daki firmanın telefonu: (0322) 212 00 20

Kapalıyken 70 x 110 cm ölçülerindeki masa açıkken 70 x 160 cm’e kadar genişliyor. Çağın Ofis Mobilyaları‘ndaki ürünün fiyatı 567 TL + KDV. Telefon: (0212) 675 03 03.

Tekzen Yapı Market’lerde bulabileceğiniz bu ürün açılır kapanır olmasının yanı sıra açıldığında yuvarlak masa görünümü almasıyla da ilginç. Ne yazık ki ürünün güzel bir fotoğrafını koymamışlar ve ayrıntılar pek anlaşılmıyor. Fiyatı: 479.90 TL.

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: