150 TL Altında Orta Sehpa Modelleri

, , 150 TL Altında Orta Sehpa Modelleri için yorumlar kapalı

Evinizin tarzı yada büyüklüğü ne olursa olsun bir orta sehpa olmadan salonu kullanışlı hale getirmek zordur. Çok dar salonlarda orta sehpa yerine yan sehpalardan yararlanılabilir ama genellikle dekorasyonu tamamlamaktan öte elinizdeki bardağı koyacak ya da derginizi bırakacak bir orta sehpa gerekir. Ahşap, cam, deri, lake malzemeden pek çok orta sehpa modeli vardır. Burada modelden ziyade bu kez 150 TL’nin altında fiyatı olan, ucuz ve hesaplı orta sehpalara bir göz atacağız.Demontemobilya.com‘da bulabileceğiniz bu iki orta sehpa da Wenge renginde ve garantili ürünler. Ürünleri evde kendiniz monte ediyorsunuz ancak çekiç veya matkap gibi ekstra el aletleri kullanmadan kolayca monte edilebilecek şekilde teslim ediliyor.

Fotoğrafta soldaki karedeki dikdörtgen modelin ölçüleri 105 x 42 cm ve 60 cm derinliği var. Fiyatı: 144 TL.Sağdaki resimdeki kare orta sehpanın kenarları 90 cm. Yüksekliği ise 39 cm. Fiyatı: 108 TL.

Her iki sehpanın da üretici firması Adore Mobilya.

Hepsiburada.com‘da da hesaplı orta sehpa modelleri bulabilirsiniz. Kısa sürede elinize ulaşabilecek bu ürünlerin kurulumu da çok basit. Yardımsız şekilde çok çabuk olarak montajını yapabilirsiniz.

Soldaki ürünü bazı kullanıcılar TV sehpası olarak kullanmayı tercih etmiş. 130 x 45 cm ölçülerindeki ürünün fiyatı 73.16 TL.

Sağdaki fotoğrafta üzerinde çiçek gördüğünüz çekmeceli kare sehpanın kenar ölçüsü 70 cm. Fiyatı: 114.94 TL.

Demonte ve ucuz orta sehpalardan söz edip de IKEA’dan söz etmemek olmaz. IKEA’da bütçenize uygun olacak ve 150 TL’nin altında bir fiyatla satan kullanışlı orta sehpalar bulmanız mümkün. Bu resimdeki her iki sehpanın da ölçüleri 118 x 78 cm.

Soldaki fotoğrafta yer alan huş görünümlü sehpanın fiyatı: 99 TL.

Sağdaki fotoğrafta gördüğünüz beyaz orta sehpa ise 89.95 TL.

Burada gördükleriniz dışında özellikle online alışveriş sitelerinde kargoyla evinize gönderilecek, demonte halde satılan ancak kurulumu gayet kolay olan orta sehpaların farklı modellerde ve renklerde olanlarını bulabilirsiniz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir: